 |
Wypowiedzi czytelnika kogut59 02-05-2015 22:39 - Odp: Wygaszanie Polski 09-03-2015 23:46 - Odp: Tele-postemp czyli panowanie tv przedinformacyjnej 19-02-2015 00:07 - Odp: Brak dotacji do renowacji Ołtarza Mariackiego 09-02-2015 08:39 - Odp: samochód na wodę 07-02-2015 08:22 - Odp: Kultura niemiecka zagraża Niemcom i Europie 25-01-2015 21:31 - Odp: Niemcy jak Meksyk - chwilami. Matka boska ... 25-01-2015 12:36 - Odp: Niemcy jak Meksyk - chwilami. Matka boska ... 25-01-2015 01:32 - Odp: Niemcy jak Meksyk - chwilami. Matka boska ... 24-01-2015 23:48 - Odp: Niemcy jak Meksyk - chwilami. Matka boska ... 17-01-2015 13:34 - Odp: Je suis Charlie! - granice wolności słowa 17-12-2014 23:55 - Odp: Socjalna wojna domowa w Belgii 14-12-2014 01:10 - Odp: Rewolucja kolejowa w Chinach 12-12-2014 01:01 - Odp: Niemcy obawiają się polskiej konkurencji w produkcji maszyn 03-12-2014 23:52 - Odp: Błędne koło ? 02-12-2014 00:59 - Odp: Świat powstał z NICZEGO? 23-11-2014 01:56 - Odp: "Wiara oświeconych". Pytania do p. Szarley'a 18-11-2014 23:40 - Odp: Samorządowe 2014 17-11-2014 00:41 - Odp: Hipokryzja Polaków wobec kandydata na radnego. 13-11-2014 22:44 - Odp: Bakcyl czasów minionych (?) 11-11-2014 11:11 - Odp: Przemilczane zamieszki 07-11-2014 21:58 - Odp: Przemilczane zamieszki 07-11-2014 21:48 - Odp: Przemilczane zamieszki 07-11-2014 20:33 - Odp: Przemilczane zamieszki 06-11-2014 19:47 - Odp: Pytania do wierzących? 04-11-2014 00:12 - Odp: Pytania do niewierzących 03-11-2014 21:44 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 22:03 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 19:57 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 19:10 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 18:57 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 18:25 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 18:22 - Odp: Pytania do niewierzących 02-11-2014 17:00 - Odp: Pytania do niewierzących 27-10-2014 18:29 - Odp: Zamiast likwidacji Funduszu Kościelnego, podwyżki dla księży 26-10-2014 08:44 - Odp: Unijna eskalacja klimatyczna 25-10-2014 20:48 - Odp: Unijna eskalacja klimatyczna 25-10-2014 18:03 - Odp: Unijna eskalacja klimatyczna 25-10-2014 13:49 - Odp: Unijna eskalacja klimatyczna 25-10-2014 11:09 - Odp: Unijna eskalacja klimatyczna 28-09-2014 09:53 - Odp: Platforma Obywatelska 22-09-2014 02:21 - Odp: WHO wyklucza Polskę ze statystyk 21-09-2014 12:57 - Odp: Dzień jak co dzień 10-09-2014 19:53 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 10-09-2014 19:48 - Odp: Gdzie są chowani Ateiści po smierci ? 09-09-2014 00:07 - Odp: Lekcje biologii 08-09-2014 23:23 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 08-09-2014 22:59 - Odp: Gdzie są chowani Ateiści po smierci ? 08-09-2014 00:31 - Odp: Gdzie są chowani Ateiści po smierci ? 08-09-2014 00:13 - Odp: Gdzie są chowani Ateiści po smierci ? 07-09-2014 23:54 - Odp: Gdzie są chowani Ateiści po smierci ? 07-09-2014 05:41 - Odp: Czy pszenica GMO powoduje raka u szczurów? 07-09-2014 05:10 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 06-09-2014 11:11 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 06-09-2014 09:16 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 06-09-2014 08:52 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 06-09-2014 08:45 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 03-09-2014 22:32 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 03-09-2014 21:49 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 03-09-2014 21:40 - Odp: Chemofobia czy uzasadnione obawy? 02-09-2014 19:09 - Odp: Tusk szefen Rady Europy 01-09-2014 23:56 - Odp: Magazynowanie CO2 - to be or not to be Homo Sapiens 01-09-2014 23:48 - Odp: Magazynowanie CO2 - to be or not to be Homo Sapiens 30-08-2014 00:00 - Odp: Polska pobojowiskiem Europy? 28-08-2014 22:06 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 28-08-2014 09:07 - Odp: metoda na batiara 28-08-2014 08:53 - Odp: Polska pobojowiskiem Europy? 28-08-2014 00:57 - Odp: Polska pobojowiskiem Europy? 28-08-2014 00:25 - Odp: Polska pobojowiskiem Europy? 27-08-2014 22:41 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 27-08-2014 22:28 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 27-08-2014 12:02 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 27-08-2014 09:08 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 27-08-2014 00:38 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 26-08-2014 23:26 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 26-08-2014 23:10 - Odp: Gierek jednoczy dziś Polaków bardziej niż Jan Paweł II 26-08-2014 00:57 - Odp: PKP i polityka likwidacyjna 25-08-2014 10:44 - Odp: Sekwestracja dwutlenku węgla wg. zalecanych norm KE 24-08-2014 12:07 - Odp: Pożegnanie z gotówką? 24-08-2014 09:44 - Odp: Audyt biskupów 21-08-2014 15:37 - Odp: Audyt biskupów 21-08-2014 00:17 - Odp: Audyt biskupów 21-08-2014 00:08 - Odp: Audyt biskupów 15-08-2014 18:25 - Odp: Telewizja propagandowa vs telewizja inforozrywkowa 15-08-2014 17:30 - Odp: Telewizja propagandowa vs telewizja inforozrywkowa 14-08-2014 11:30 - Odp: Telewizja propagandowa vs telewizja inforozrywkowa 14-08-2014 01:20 - Odp: Zieloni, zielone ludziki, nawiedzeni inaczej 13-08-2014 23:45 - Odp: Telewizja propagandowa vs telewizja inforozrywkowa 12-08-2014 22:56 - Odp: Niewykorzystany potencjał surowcowy Polski 09-08-2014 09:47 - Odp: Czy amerykański plebs dobrze rządzi światem? 03-08-2014 00:20 - Odp: Powstanie warszawskie było zbrodnią i głupotą! 01-08-2014 22:45 - Odp: Polskie jabłka wolę jeść niż pić 27-07-2014 20:58 - Odp: OT: języki obce 27-07-2014 13:05 - Odp: Śpiewać każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej... 27-07-2014 12:46 - Odp: OT: języki obce 27-07-2014 07:11 - Odp: OT: języki obce 16-07-2014 00:16 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp. 13-07-2014 15:26 - Odp: Chrzest na wszelki wypadek 13-07-2014 10:49 - Odp: Cykle wielkich wymierań na Ziemi a galaktyczny ruch Słońca 13-07-2014 09:59 - Odp: Chrzest na wszelki wypadek 07-07-2014 11:46 - Odp: Autorytety - Wartosci - Społeczeństwo Razem: 931 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |