 |
Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-06-2014 23:08 | Selanos (12869 punktów) | Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży
20 na 20 | Być może słyszeli Państwo o 11-latce które zgwałcona przez dwóch kuzynów (14 i 15 lat) zaszła w ciąże. Najprawdopodobniej w tym przypadku doszło albo dojdzie do aborcji, nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat Redaktor Terlikowski nie mógł oczywiście przejść obok tej sprawy obojętnie. Według redaktora Terlikowskiego nie ma powodów, żeby "zamordować niczemu winne dzieciątko". Lekarzem nie jestem, ale ciąża 11-latki to chyba dość niebezpieczna sprawa. Według Terlikowskiego, dziewczynkę chce się "ponownie zgwałcić aborcją". Pan T. nie pierwszy raz pokazuje, że taki dramat jak gwałt na jedenastolatce i ciąża (oraz ewentualny poród), to dla niego drobnostka. Dla redaktora T. liczy się tylko płód który jeszcze nie jest na tyle rozwinięty, żeby myśleć czy czuć. Jest to o tyle ironiczne, że to nas, złych "morderców" którzy są za aborcją, oskarża się o brak empatii. W świecie jakim chciałby go pan T. ta jedenastoletnia dziewczynka zapewne zmuszona byłaby urodzić. W jaki sposób? Możemy sobie wyobrazić, być może zostałaby odebrana rodzicom i "otoczona opieką" lekarzy którzy podpisali deklarację wiary i katolickich psychologów z KUL. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 #436 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży |
> No cóż, czasami trzeba porządzić cudzymi macicami by właścicielki tych macic nie miały wolnej drogi do zabijania innych ludzi bo np. kariera musi się rozwijać.Taaaak. Niech dziwka rodzi!!!! Ze co? Ze moze stracic prace i nie bedzie w stanie wyzywic siebie i dziecka? A chuj mnie to interesuje. Jestem katolickim pro life i k***a to moj moralny obowiazek ratowac komorke juz od poczecia. Zywi ludzie mnie k***a nie interesuja. Ja mam k***a misje. Misje k***a mam!!! Misje p*****lenia o obcych komorkach, zarodkach i plodach i zmuszania do rodzenia. Bo k***a mam PRAWDE od boga!!! |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > >Jakieś dane na ten temat (co kto krzyczy) czy tak sobie piszesz by pisać?> Episkopa, ktory najglosniej krzyczy - 100% facetow (w sensie biologicznym. Bo jesli sie popatrzy na charakter to wyjdzie 100% kurew)Ciekawe, bo ten cytat: "albo faceci, albo stare prukwy albo polityczne dziwki." świadczy o tym, że miałeś na myśli coś więcej niż episkopat. BTW nazwałeś kogoś kurwą, i jak lepiej Ci? Czujesz się teraz jak prawdziwy mężczyzną? > Zajmij sie (nie)zabijaniem swieconymi karabinami, protestowaniem zabijania w pelni rozwinietych ludzi na krzesle elektrycznym.Ja jestem za karą śmierci, więc te słowa nie do mnie. Pudło. > Parutygodniowy zlepek komorek zostaw sobie na koniec (jak juz uratujesz realnie egzystujacych, w pelni rozwinietych ludzi).Realnie egzystujących? Przecież każdy człowiek to tylko zbiór komórek. W pełni rozwiniętych ludzi? Rozumiem, że niepełnosprawnemu nie pomożesz przejść przez ulicę bo to nieczłowiek? > Chociaz wiem, ze tego nie zrobisz, bo krzyk o placzace zarodki jest tanszy (koszt zerowy) od zabrania sie za realnie egzystujacych ludzi. No i nie robi tyle przyjemnosci - mhhhhhhm, grzebanie w cudzej macicy. To takie mniam, mniam katolicko-przesmaczne  Rozumiem, że Ty uważasz iż kalekich nie można zabijać? Co więc robisz oprócz gadania o tym? Przygarnąłeś już jakiegoś? > Taaaak. Niech dziwka rodzi!!!! Ze co? Ze moze stracic prace i nie bedzie w stanie wyzywic siebie i dziecka? A chuj mnie to interesuje. Jestem katolickim pro life i k***a to moj moralny obowiazek ratowac komorke juz od poczecia. Zywi ludzie mnie k***a nie interesuja. Ja mam k***a misje. Misje k***a mam!!! Misje p*****lenia o obcych komorkach, zarodkach i plodach i zmuszania do rodzenia. Bo k***a mam PRAWDE od boga!!!Ja Ci proponuje przenieść się na forum onetu. Poziomem kultury będziesz tam pasował. |
#438 5 na 5 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży |
> Ja jestem za karą śmierci, więc te słowa nie do mnie. Pudło.No wlasnie  Z jednej strony walczysz o komorke, bo gledzisz, ze to zycie i ze kobieta nie moze decydowac czy "zabije" te komorke czy nie a z drugiej strony zabijesz juz zywego czlowieka bo .... ( w miejsce kropek wstaw po prostu twoje metne wytlymaczenie). Z jednej strony czlowieczentwo komorki jest dla Ciebie powodem do wepchania lap do macicy a z drugiej strony czlowieczentwo skazanca nie jest powodem abys stanal w jego obronie. Wiec ja jestem tak samo konsekwenty ino w druga strone - staje w obronie skazanca bo jest to czlowiek i pozwalam za usuniecie komorki bo to nie jest czlowiek  |
#439 -1 na 3 | vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > No wlasnie Z jednej strony walczysz o komorke, bo gledzisz, ze to zycie i ze kobieta nie moze decydowac czy "zabije" te komorke czy nie a z drugiej strony zabijesz juz zywego czlowieka bo .... ( w miejsce kropek wstaw po prostu twoje metne wytlymaczenie).Bo zamordował innego! A kogo zamordowało tygodniowe dziecko, że matka ma mieć prawo je wyskrobać? > Wiec ja jestem tak samo konsekwenty ino w druga strone - staje w obronie skazanca bo jest to czlowiek i pozwalam za usuniecie komorki bo to nie jest czlowiek  Spoko, masz prawo do własnego zdania, tak jak Hitler miał prawo uważać żydów za podludzi. |
#440 3 na 3 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > >No wlasnie Z jednej strony walczysz o komorke, bo gledzisz, ze to zycie i ze kobieta nie moze decydowac czy "zabije" te komorke czy nie a z drugiej strony zabijesz juz zywego czlowieka bo .... ( w miejsce kropek wstaw po prostu twoje metne wytlymaczenie).> Bo zamordował innego! A kogo zamordowało tygodniowe dziecko, że matka ma mieć prawo je wyskrobać?Nikogo i dlatego nie zabijamy tygodniowych dzieci. Jeśli chodzi zaś o etapy ciąży, to po tygodniu i już o tym wielokrotnie było pisane i pokazywane na obrazkach, w macicy nawet jeszcze nie zagnieżdża się embrion, więc jeszcze nic się biologicznie praktycznie nie dzieje - plemnik po prostu wciąż łączy się jajem i etap ten jeszcze trwa, względnie - dopiero co się skończył. |
#441 5 na 5 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży |
> Bo zamordował innego! A kogo zamordowało tygodniowe dziecko, że matka ma mieć prawo je wyskrobać?Wiec nie kwicz, ze ratujesz komorke dlatego, ze jest czlowiekiem. Bo sam fakt bycia czlowiekiem nie jst dla Ciebie wyznacznikiem prawa do zycia. Dla Ciebie prawo do zycia ma ktos, kto (miedzy innymi) nie zamordowal kogos innego. Sam fakt, ze ten ktos zyje, urodzil sie i sklada sie z takich samych komorek jak ten zarodek, o ktorego walczysz na roznych forach, nie daje mu prawa do zycia  Dlatego nie jestes zaden pro life > Spoko, masz prawo do własnego zdania, tak jak Hitler miał prawo uważać żydów za podludzi.Trudno dyskutowac z idiotami, ktorzy z debilnym wyrazem na twarzy p*****la, ze plemnik po wtargnieciu do komorki jajowej to juz czlowiek, ktorego kobieta nie ma prawa usunac  Zajmij sie soba i macica twojej zony/dziewczyny. Obce macice zostaw w spokoju. |
#442 3 na 3 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > Zajmij sie soba i macica twojej zony/dziewczyny. Obce macice zostaw w spokoju.Praktyka pokazuję, że młodzi* męscy najwięksi "obrońcy" życia poczętego żadnych kobiet obok siebie zwykle nie mają, a jak już jakąś zdarzy im się zapłodnić (przez tzw. wpadkę oczywiście, bo wiedza ichnia o seksualności żadna jest), to pierwsi s********ją gdzie pieprz rośnie, nie są gotowi płacić nawet alimentów.... względnie jak ten słynny ksiądz - pójdą posłuchać muzyki, a może samo umrze przed lub przy porodzie - bo jak samo umrze to "wola boża". * jak starsi to często mają kochane córeczki i w razie proboemu pierwsi hipokryci uważają, że tak wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych środków, a "bóg na pewno wybaczy" |
#443 -1 na 1 | vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > Nikogo i dlatego nie zabijamy tygodniowych dzieci.Zabijamy, zabijamy, wystarczy, że jest dzieckiem gwałciciela i już można całkowicie legalnie posłać go do piachu. |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > Dla Ciebie prawo do zycia ma ktos, kto (miedzy innymi) nie zamordowal kogos innego. Sam fakt, ze ten ktos zyje, urodzil sie i sklada sie z takich samych komorek jak ten zarodek, o ktorego walczysz na roznych forach, nie daje mu prawa do zycia  > Dlatego nie jestes zaden pro lifeZabawny jest Twój post  Stworzyłeś sobie jakąś własna wizję moich poglądów, których nigdy nie wyrażałem i... sam je obalasz  > Trudno dyskutowac z idiotami, ktorzy z debilnym wyrazem na twarzy p*****la, ze plemnik po wtargnieciu do komorki jajowej to juz czlowiek, ktorego kobieta nie ma prawa usunac  Spoko, pewnie są i tacy, którzy uważają, że 2 latki to nieludzie bo nie umieją mówić i nie ważne, że mają kod genetyczny będący połączeniem kodu ich rodziców i, że będą mówić już za parę lat > Zajmij sie soba i macica twojej zony/dziewczyny. Obce macice zostaw w spokoju.A ja Ci radzę byś cudze życie zostawił w spokoju, jak już chcesz kogoś zabić to zawsze możesz samego siebie. |
#445 4 na 4 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | Chyba się nie rozumiecie: To jest tygodniowe dziecko wg Franka  a to wg Ciebie  |
#446 6 na 6 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > >Nikogo i dlatego nie zabijamy tygodniowych dzieci.> Zabijamy, zabijamy, wystarczy, że jest dzieckiem gwałciciela i już można całkowicie legalnie posłać go do piachu.Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Takim oszołomom, życzyć tylko można aby sami wychowywali dzieci, które będą rodzić ich żony po zgwałceniu zbiorowym przez jakiś psycholi. ja się wyłączam. z debilami żadna przyjemność prowadzić dyskusję |
#447 -1 na 1 | vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | I jakie z tego wnioski? Może jeszcze dodaj zdjęcia istot, które Hitler uważał za podludzi? |
#448 -1 na 1 | vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > Dyskusja z Tobą nie ma sensu.Oczywiście, że nie ma, w końcu jest masa ludzi na świecie, która nie może znieść dyskusji z kimś o innych poglądach. > Takim oszołomom, życzyć tylko można aby sami wychowywali dzieci, które będą rodzić ich żony po zgwałceniu zbiorowym przez jakiś psycholi.A ja Ci życzę abyś wychowywał niepełnosprawnych dorosłych, który nie jesteś zwolennikiem zabijania. > ja się wyłączam. z debilami żadna przyjemność prowadzić dyskusjęNo wiadomo, przecież największą przyjemność przynosi Ci dyskusja z kimś, kto rozpływa się nad Twoim intelektem i trafnością Twoich poglądów. |
#449 1 na 1 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > I jakie z tego wnioski?Żadne. Dwa bobasy i tyle. > Może jeszcze dodaj zdjęcia istot, które Hitler uważał za podludzi?Piłeś coś? |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży | > Żadne. Dwa bobasy i tyle.Dokładnie, dwa bobasy i tyle |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|