> Lekarz KOGO? CZEGO? WeterynariiBrawo, udowadnia Pani, że potrafi Pani odmieniać przez przypadki. > To może być błąd językowy.Nie jest to błąd, a stałe złożenie językowe i prawidłowa nazwa tego zawodu. Pani ma chyba jakieś problemy z uzmysłowieniem sobie tego. > Skąd Pan wie skoro się Pan u niego nie próbował leczyć.Stąd chociażby, że wiem jaki jest zakres studiów weterynaryjnych, a jaki lekarskich i wprost mogę stwierdzić, że statystyczny weterynarz na leczeniu ludzi się nie zna. > Która zakłada że jedne zwierzęta są gorsze od innych.O lepszości zwierząt i kryteriach tejże rozmawiałem tutaj z Panem Elaspem. Proszę sobie wyszukać. > Który jest zwierzęciem, a mimo to weterynarz go nie leczy.Ponownie, jak zdarta płyta. |