 |
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 10:25 | paganus (731 punktów) | Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > nie potrafią leczyć fanatyzmuUdowadnia Pan to wypowiedziami. |
#377 4 na 4 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Istnieje etyka chrześcijańska dzięki której powstrzymuje się Pan od skrzywdzenia osoby którą Pana znacznie denerwuje.Wspaniale, więc proszę prześledzić sobie ten temat i raz jeszcze przeczytać argumenty, dlaczego ta etyka jest negatywna dla kobiet i dlaczego nieuzasadnione jest stosowanie terminu "osoba" (ten skok zrobiła Pani przed chwilą po cichu i bez wyraźnego uzasadnienia) do zlepka komórek. Proszę zwrócić uwagę na praktyczne implikacje proponowanej etyki w ujęciu wolności kobiety. > Pan użył figury retorycznej w oparciu o WYBIÓRCZE rozumienie terminu warzywo.A mimo to zrozumiała Pani o co mi chodzi. Zarzut byłby zasadny, jeśli wyraziłbym się w niezrozumiały sposób. |
#378 2 na 2 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >nie potrafią leczyć fanatyzmu> Udowadnia Pan to wypowiedziami.Wskaże Pani choć jedną moją fanatyczną wypowiedź ? |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> Wskaże Pani choć jedną moją fanatyczną wypowiedź ?------------->byłbym nieszczęśliwy wierząc tak samo jak Pani |
#380 3 na 5 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . > >>>podobnie jak adres Pani psychiatry> www.psychiatria.com/> tak mi się skojarzyło przez to miastoZaczynam wszystko rozumieć - " _Rybnik"! Pozdrawiam. @@@ . |
#381 2 na 2 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Wskaże Pani choć jedną moją fanatyczną wypowiedź ?> ------------->byłbym nieszczęśliwy wierząc tak samo jak PaniGdzie tu fanatyzm? Tu nawet przesadnej złośliwości nie ma! Niech mnie Bóg broni, aby moja wiara była taka jak Pani Proszę wskazać fanatyzm w moich wypowiedziach |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > podobnie jak adres Pani psychiatryNie potrzebuję korzystać z psychiatry jest zdrowa psychicznie. |
#383 1 na 1 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> Proszę wskazać fanatyzm w moich wypowiedziachPodałam. Zamknięcie na moje poglądy wyrażone wpisem. Co oznacza że nie jest Pan otwarty na ideologię inne od tych wyznawanych przez Pana. |
#384 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . > Nie potrzebuję korzystać z psychiatry jest zdrowa psychicznie.A ja jestem wierzącym. @@@ . |
#385 2 na 2 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> A ja jestem wierzącym.To wiemy. Wierzy Pan w Rozum i jego możliwości poznawcze. |
#386 1 na 1 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >A ja jestem wierzącym.> To wiemy. Wierzy Pan w Rozum i jego możliwości poznawcze.Wiara a zaufanie to dwie rozne rzeczy. Anglicy rozwiazali ten problem poprzez faith (wiara religijna) oraz belief ("wiara" areligijna=zaufanie, przekonanie). Polacy maja na wiare tylko jedno okreslenie i dlatego katolicy ciagle p*****la, ze ateisci tez wierza (nie w boga ino w nauke). |
#387 2 na 2 | Elasp (6859 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >>A ja jestem wierzącym.> >To wiemy. Wierzy Pan w Rozum i jego możliwości poznawcze.> Wiara a zaufanie to dwie rozne rzeczy.> Anglicy rozwiazali ten problem poprzez faith (wiara religijna) oraz belief ("wiara" areligijna=zaufanie, przekonanie). Polacy maja na wiare tylko jedno okreslenie i dlatego katolicy ciagle p*****la, ze ateisci tez wierza (nie w boga ino w nauke). to believe -> belief The Apostle's Creed I believe in God, the Father Almighty, Creator of Heaven and earth; and in Jesus Christ, His only Son, Our Lord, Who was conceived by the Holy Spirit, born of the Virgin Mary, suffered under Pontius Pilate, was crucified, died, and was buried. He descended into Hell. The third day He arose again from the dead; He ascended into Heaven, sitteth at the right hand of God, the Father Almighty; from thence He shall come to judge the living and the dead. I believe in the Holy Spirit, the holy Catholic Church, the communion of saints, the forgiveness of sins, the resurrection of the body, and the life everlasting. Amen. Religious belief: en.wikipedia.org/wiki/Religious_belief |
#388 2 na 2 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Proszę wskazać fanatyzm w moich wypowiedziach> Podałam. Zamknięcie na moje poglądy wyrażone wpisem.> Co oznacza że nie jest Pan otwarty na ideologię inne od tych wyznawanych przez Pana.A jakie to są inne ideologie niż moja? Rozmawiam na tym forum z ateistami, muzułmaninem, liberałami... Nikt dotąd mi fanatyzmu nie zarzucił. Pani widzi fanatyzm w stwierdzeniu, że ja nie chcę tak samo wierzyć jak Pani? A Pani chce wierzyć tak samo jak ja? Nie? To jest Pani fanatyczka? |
#389 2 na 2 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >>>A ja jestem wierzącym.> >>To wiemy. Wierzy Pan w Rozum i jego możliwości poznawcze.> >Wiara a zaufanie to dwie rozne rzeczy.> >Anglicy rozwiazali ten problem poprzez faith (wiara religijna) oraz belief ("wiara" areligijna=zaufanie, przekonanie). Polacy maja na wiare tylko jedno okreslenie i dlatego katolicy ciagle p*****la, ze ateisci tez wierza (nie w boga ino w nauke).> to believe -> belief> The Apostle's Creed> I believe in God,> the Father Almighty,> Creator of Heaven and earth;> and in Jesus Christ, His only Son, Our Lord,> Who was conceived by the Holy Spirit,> born of the Virgin Mary,> suffered under Pontius Pilate,> was crucified, died, and was buried.> He descended into Hell.> The third day He arose again from the dead;> He ascended into Heaven,> sitteth at the right hand of God, the Father Almighty;> from thence He shall come to judge the living and the dead.> I believe in the Holy Spirit,> the holy Catholic Church,> the communion of saints,> the forgiveness of sins,> the resurrection of the body,> and the life everlasting. Amen.> Religious belief: en.wikipedia.org/wiki/Religious_belief> No i gitara - i believe in god czyli mam zaufanie do gosci, ktorzy napisali biblie, ze bog istnieje. Wierze im. Mam zaufanie do Einsteina, ze ma racje z TW. Przekonany jestem, ze ma racje. Te zaufanie i przekonanie nie bazuja na wierze i przekonaniu religijnym. Natomiast moj sasiad wierzy biblii, ze bog mieszka w niebie. Jego przekonanie byzuje na religii a nie zdrowym rozsadku i logiznym mysleniu. Tak jak w angielskim Jet heaven i sky tak jest i faith i belief. To, ze w modlitwie wystepuje belief nie oznacza, ze ktos belief´ujacy nauce wierzy jej bez jakiegokolwiek dowodu i wbrew wszystkim fizycznym, biloogicznym i chemicznym zasadom i prawom (faith takie drobnostki jak idiotyzm zmatwychwstania czy transsubstancjacji nie przekadza). |
#390 1 na 1 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> beliefJestem przekonana że Bóg istnieje. Mam do niego zaufanie. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|