 |
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 10:25 | paganus (731 punktów) | Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#301 3 na 3 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Oczywiście, wystawianie plusów, a co gorsza minusów interlokutorowi jest (na tym forum) w złym tonie.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Tego bym nie powiedział, bo wówczas uzurpowałbym sobie prawo do zagarnięcia części Twojej wolności. Ty rób, jak uważasz - możesz minusować (jeśli chcesz) do woli 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#303 1 na 1 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Ty rób, jak uważasz - możesz minusować (jeśli chcesz) do woli  Może niezrozumiale się wyraziłem, ale chodziło mi to, że nie powinno się oceniać osoby, z którą aktualnie się dyskutuje.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#304 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Z jakiego powodu?
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#305 -1 na 1 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
Wciąż jest prof.zw.dr hab.med. Wykształcenie i wiedza nie została cofnięta. |
#306 -1 na 1 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Z jakiego powodu?Daj spokój, bo dam Ci minus 
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#307 -1 na 3 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Na mnie żadne autorytetyMoże dlatego że nie pasują do ideologicznej dehumanizacji człowieka którą Pan reprezentuje? Tym gorzej dla nauki? |
#308 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Przestraszyłem się i daję spokój 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#309 6 na 6 | Phanes (492 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Osoby z NAUKOWYMI TYTUŁAMI:> Prof. dr hab. n. med.Mimo że jestem młody, zdążyłem już poznać osoby z tytułem profesora, które w wielu kwestiach nie różniły się poziomem intelektualnym od menela spod sklepu (pozdrawiam pana, panie profesorze), jak również osoby bez szczególnego wykształcenia, a wykazujące się bardziej samodzielnym i racjonalnym myśleniem niż jest to powszechnie przyjęte. Mogłaby więc pani zamiast tytułów naukowych podać np. jakieś w miarę mocne argumenty: wtedy jakakolwiek rozmowa miałaby sens. |
#310 6 na 6 | Phanes (492 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Może dlatego że nie pasują do ideologicznej dehumanizacji człowieka którą Pan reprezentuje?Mało kto posunął się tak daleko w dehumanizacji człowieka, jak chrześcijanie. Was w żaden sposób nigdy (oczywiście z pewnymi wyjątkami, które zdołały dojrzeć cokolwiek spoza ideologicznej zasłony) nie obchodził człowiek, jedynie wasz urojony odrażający bożek i wymyślony ideał, który nie ma nic wspólnego z realnym człowieczeństwem (i nie da się ukryć, że często zdarzało się wam eliminować jednostki niepasujące do owego "ideału"). |
#311 8 na 8 | farmer (22440 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Wciąż jest prof.zw.dr hab.med.> Wykształcenie i wiedza nie została cofnięta.A jakaż to wiedza u naukowca powoduje podpisanie deklaracji wiary? |
#312 5 na 5 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Osoby z NAUKOWYMI TYTUŁAMI:> Prof. dr hab. n. med.> Na pewno bardziej kompetentne od Pana oraz od bliżej nie znanej lekarki liliac na którą się Pan powołuje.Autorytety nie mają znaczenia, jeśli ich krytyka jest zasadna (a ta tu prowadzona jest). Te stwierdzenia są z resztą z spoza ich ekspertyzy, więc tu się nie łapią jako "autorytet". |
#313 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Wciąż jest prof.zw.dr hab.med.> Wykształcenie i wiedza nie została cofnięta.Podobnie jak prof. od siedmiu boleści Rońda po kłamstwie w TV na temat zniżania się TU-154M?  Znamy takie chwyty. Wolne żarty z takimi "naukowcami". Proszę się zastanowić, jak to teraz brzmi w świetle jego praktyk z in vitro i łapówkarstwem: "Żywot człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia, to jest zapłodnienia i kończy się w momencie śmierci."Oficjalnie mówi jedno, a pod stołem drugie. Bardzo po chrześcijańskiu. Lansuje się chłop swoimi publikacajmi i moralizatorstwem, aby nakłonić pacjentów do przychodzenia do niego i świadczenia usług "po atrakcyjnej cenie". Trochę powagi, pani-Władysławo-o-wiadomym wykształceniu. Tu nie portal, gdzie wszystko i każdy "łałtorytet" zostanie łyknięty na wiarę. Tu trzeba uczciwych argumentów statystycznych, nie kompilacji z poglądów osób o wątpliwej reputacji etycznej, które tylko autorytety udają. Chętnie przeczytam coś bardziej wiarygodnego i mniej subiektywnego. |
#314 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Oops, ktoś Ci dał za to stwierdzenie minus.. 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#315 5 na 7 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . > Osoby z NAUKOWYMI TYTUŁAMI:> Prof. dr hab. n. med.> Na pewno bardziej kompetentne od Pana oraz od bliżej nie znanej lekarki liliac na którą się Pan powołuje. Argumentum ad verecundiam działa tylko na ograniczonych przez wiarę. Na racjonalistów wcale. Pani bliżej nie znana lekarka Liliac - wykazała się na naszym forum ogromną wiedzą merytoryczną i odpowiedzialnością za słowo, a przy takiej znajomości tematu mogłaby i formalnie nawet nie mieć szkoły podstawowej, aby jej zdanie było dla mnie i innych racjonalistów ogromnie ważnym. @@@ . |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|