 |
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 10:25 | paganus (731 punktów) | Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#361 -2 na 2 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > człowiek jest zwierzęciem, Można tak powiedzieć. Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski? |
#362 5 na 5 makuś (5578 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski?hej, Czasem warto ( a nawet trzeba ) pomilczeć i w skupieniu przemyśleć o co właściwie chodzi ! W twoich wypowiedziach dostrzegam pewność zaistnienia wyżej wymienionej potrzeby makuś
szczególne pozdrowienia dla wegetarian |
#363 5 na 5 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Nie zauważyłam.> Nie zmienia to faktu że lekarzy leczących in utero nazywa Pan sadystami.Nie, w żadnym wypadku. Medycyna prenatalna to potrzebna dziedzina. Nie wiem, skąd Pani wytrzasnęła wniosek, że uznaję takich lekarzy za sadystów. Powtórzę post wyżej (żeby znowu Pani nie przeoczyła): Nie napisałem, że lekarze; twierdzenie nie ogranicza się tylko do nich. Równie obrzydliwym zachowaniem byłoby zmuszanie ze strony rodziny czy partnera. Dodatkowo nie "pozwala", tylko "zmusza". > Z Pana wypowiedzi nie wynika jakie konkretne uszkodzone dzieci skazuje Pan na śmierć.Bo to temat na inną dyskusję. Poza tym płody, w przypadku których nie można mówić jeszcze o życiu. I nie ja skazuję, lecz daję wybór kobiecie, która wedle własnej woli może rodzić warzywa, które przeżyją tydzień lub dokonać aborcji. > Popełniłam błąd nieuwagi.Proszę się więc pilnować i nie wyjeżdżać od razu ad personam. |
#364 1 na 1 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >To chyba tylko w twojej szkole podstawowej tak uczą!> Dzieci w wieku wczesnoszkolnym się o tym nie uczą. To chciałam zaznaczyć.Wielu rzeczy nie uczą się dzieci w wieku wczesnoszkolnym, wielu rzeczy jeszcze na studiach nie uczą... Pisałem już Pani o tym www.racjonalista.pl/forum.php/s,620444#w626260 |
#365 3 na 3 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >człowiek jest zwierzęciem,> Można tak powiedzieć.> Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski?Przekracza Pani granice dobrego smaku. Znacząco przekracza. |
#366 1 na 1 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > > >człowiek jest zwierzęciem,> >Można tak powiedzieć.> >Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski?> Przekracza Pani granice dobrego smaku. Znacząco przekracza.Dlaczego. Człowiek jest zwierzęciem więc powinien się leczyć u weterynarza. Ot biologia i medycyna. |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Homo sapiens nie jest zwierzęciem??Ależ jest. Dlatego leczy się Pani u lekarza weterynarii? Do uprawnień weterynarza należy: badanie stanu zdrowia zwierząt rozpoznawanie, zapobieganie i zwalczanie chorób zwierząt leczenie zwierząt udzielanie porad i konsultacji pielęgnacja zwierząt wydawanie opinii i orzeczeń wykonywanie czynności związanych z określeniem zdolności rozrodczych zwierząt i ich zaburzeń oraz biotechniką rozrodu wykonywanie detalicznego obrotu produktami leczniczymi weterynaryjnymi, paszami leczniczymi oraz wyrobami medycznymi przeznaczonymi dla zwierząt, na zasadach określonych w odrębnych przepisach wypisywanie recept lekarskich na leki gotowe, apteczne czy też leki recepturowe przeznaczone dla zwierząt wykonywanie badań laboratoryjnych i innych badań diagnostycznych usypianie zwierząt, jeśli uzna, że choroba, na którą te cierpi jest nieuleczalna, bądź uleczenie jej będzie dla zwierzęcia zbyt dużym cierpieniem. |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Poza tym płody, w przypadku których nie można mówić jeszcze o życiu.Płody są martwe? > może rodzić warzywaLudzi. Warzywa to grupa produktów roślinnych przeznaczonych do spożycia. Nie wiedziałam że posiada Pan poglądy kanibalskie. |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Poza tym płody, w przypadku których nie można mówić jeszcze o życiu.Płody są martwe? Mówi Pan tylko o rzadkich przypadkach wewnątrzmacicznego obumarcia płodu. > >może rodzić warzywaLudzi. Warzywa to grupa produktów roślinnych przeznaczonych do spożycia. Nie wiedziałam że posiada Pan poglądy kanibalskie. |
#370 3 na 3 | szarley (54906 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >> >człowiek jest zwierzęciem,> >>Można tak powiedzieć.> >>Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski?> >Przekracza Pani granice dobrego smaku. Znacząco przekracza.> Dlaczego. Człowiek jest zwierzęciem więc powinien się leczyć u weterynarza.Zapraszam, w Rybniku znam kilku naprawdę dobrych, choć to miasto słynie raczej z lekarzy innych specjalności. Cóż, niestety nawet ci znani rybniccy specjaliści nie potrafią leczyć fanatyzmu  |
#371 2 na 2 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Płody są martwe? Mówi Pan tylko o rzadkich przypadkach wewnątrzmacicznego obumarcia płodu.Dobrze Pani zdaje sobie sprawę, że dyskusja o aborcji nie jest oparta tylko o kwestię biologiczną a też o kwestię etyczną. Płody mają funkcje biologiczne, czego w żadnym wypadku nie da się zakwalifikować jako pełnoprawne bytowanie urodzonego homo sapiens. > Ludzi. Warzywa to grupa produktów roślinnych przeznaczonych do spożycia.To była figura retoryczna. Założyłem, że Pani załapie. > Nie wiedziałam że posiada Pan poglądy kanibalskie.> Ludzkie mięso smakuje podobno jak wołowina. I skąd pomysł, że mam takie poglądy? |
#372 3 na 5 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . > Tymczasem proszę podać adres weterynarza u którego się Pan leczy Panie Bogusławski?Objęty jest on tajemnicą danych osobowych podobnie jak adres Pani psychiatry, że o Pani nauczycielach tu nie wspomnę. @@@ . |
#373 2 na 2 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | |
#374 1 na 1 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > ... Wszystkie jednakowo pozbawione podstaw naukowych, albo - jak powyższa - kręcące i naginające.Tak naprawdę, nie powinno nas to dziwić, bo niby jakie (te argumenty) miałyby być ? Ideologia (w tym religia) ze swej natury jest kręcąca i naginająca. Gdyby taka nie była, byłaby nauką.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> dyskusja o aborcji nie jest oparta tylko o kwestię biologicznąIstnieje etyka chrześcijańska dzięki której powstrzymuje się Pan od skrzywdzenia osoby którą Pana znacznie denerwuje. > I skąd pomysł, że mam takie poglądy? Warzywa to grupa produktów roślinnych przeznaczonych do spożycia. Pan użył figury retorycznej w oparciu o WYBIÓRCZE rozumienie terminu warzywo. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|