> >Usunął Pan swoją wypowiedź nazywającą lekarzy którzy pozwalają rodzić uszkodzone płody sadystami.> Ma Pani na myśli tę wypowiedź?>  > Ku Pani informacji ona nadal tam wisi.EDIT: Dodam jeszcze, bo Pani ewidentnie nie umie czytać, bo nie napisałem, że lekarze; twierdzenie nie ogranicza się tylko do nich. Równie obrzydliwym zachowaniem byłoby zmuszanie ze strony rodziny czy partnera. Dodatkowo nie pozwala, tylko zmusza. To szanowana Pani jest manipulacja najwyższych lotów. > >Wstyd dla Pana. Jak nazwać osobę która zmienia swoją wypowiedź. Manipulant? Oszust?A może Władysława_Rybnik ? > >Zachęcam do nie manipulowania i oszukiwania w dyskusji.Również do tego zachęcam. |