 |
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 10:25 | paganus (731 punktów) | Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..#196 -2 na 2 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Wiedza z zakresu szkoły podstawowej mówi nam, iż człowiek jest zwierzęciemIstotą rozumną różniącą się od świata zwierząt pewnymi predyspozycjami. Królestwo zwierząt lecz jakościowo nie to samo. Dzieci nie uczą się o człowieku jako o zwierzęciu. > trzeba być religijnym matołemDokładnie. Wiara że życie człowieka w łonie matki to zlepek komórek bez zastosowania wiedzy z biologii, embriologii czy też genetyki tylko zgodnie ze swoją ideologią to rodzaj matolstwa. > W moich wypowiedziach skierowanych do Pani przynajmniej kilkanaście razy o tym pisałemDo tej pory napisał Pan do mnie mniej niż 3 wpisy. > Pani zaś jest tu trollem i sama to tu nam udowodniła.Ad personam w sytuacji gdy nie ma argumentów tutaj znamienne. |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Embrion jest tylko i aż embrionemEmbrionem kogo? To okres rozwoju kogo? Dzieci się o tym uczą, Pan zapomniał. |
#198 -2 na 2 Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Być może w pełni rozwinięty człowiekDlatego przerwanie procesu powstania tego człowieka to jego zabicie. > mutant bez mózguTeż człowiek. Dla zwolenników eugeniki przeciwnie. Tu jest chyba clou Pana problemu z postrzeganiem rzeczywistości genetyczno-biologicznej istoty ludzkiej. |
#199 8 na 8 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . Wiedza z zakresu szkoły podstawowej mówi nam, iż człowiek jest zwierzęciem.> Istotą rozumną różniącą się od świata zwierząt pewnymi predyspozycjami.Każdy gatunek jest swoistym, czyli różniącym się od innych. Tak, człowiek to fenomenalne zwierzę, ale jednak tylko zwierzę. > Królestwo zwierząt lecz jakościowo nie to samo.To zdanie, to tylko bełkot. Co to w ogóle znaczy? > Dzieci nie uczą się o człowieku jako o zwierzęciu.Tak, zupełnie nie wiem - odkąd religia w szkołach - jakich głupot uczy się dzieci? To, iż człowiek jest zwierzęciem należy do podstawowej wiedzy o człowieku. Wiedza z zakresu szkoły podstawowej mówi nam, iż człowiek jest zwierzęciem, ale trzeba być religijnym matołem aby podejmować rozmowy nie czytając wypowiedzi interlokutorów. W moich wypowiedziach skierowanych do Pani przynajmniej kilkanaście razy o tym pisałem odwołując się przy tym do poważnych naukowych źródeł.> Dokładnie. Wiara że życie człowieka w łonie matki to zlepek komórek bez zastosowania wiedzy z biologii, embriologii czy też genetyki tylko zgodnie ze swoją ideologią to rodzaj matolstwa.Myślę, iż epitetami i tak Pani nie przebije tu Pana Elapa, choć głupotą na pewno. W przeciwieństwie do Szanownej Pani na każde twierdzenie przedstawiłem tu naukowe argumenty. Kierując je oczywiście tylko do tych, którzy są je w stanie zrozumieć. Przecież sama Pani tu pokazuje, że nie przeczytała lub nie zrozumiała - co na jedno wychodzi - tego co do Pani napisałem. > >>>W moich wypowiedziach skierowanych do Pani przynajmniej kilkanaście razy o tym pisałem> Do tej pory napisał Pan do mnie mniej niż 3 wpisy.Trochę więcej, ale tam było zawarte kilkadziesiąt linków. Tylko po co czytać wypowiedzi innych, gdy wie się i tak wszystko lepiej.> >>>Pani zaś jest tu trollem i sama to tu nam udowodniła.> Ad personam w sytuacji gdy nie ma argumentów tutaj znamienne.Stwierdzenie oczywistego faktu. Natomiast jest oczywistym, że dla Pani nie mam żadnych argumentów, tak jak większość użytkowników naszego forum. Z wiarą nie ma dyskusji, a czasu szkoda. Czytelnik 'Władysława_Rybnik' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,620444#w626010
@@@ . |
#200 7 na 7 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Dlatego przerwanie procesu powstania tego człowieka to jego zabicie.Badania w trakcie ciąży mogą jednak wskazać, co się z tego płodu właściwie ukształtuje. A tylko sadyści chcą zmuszać kobiety do rodzenia uszkodzonych płodów. > Też człowiek.No, porównawczo-gatunkowo nie, co już wskazałem (zdaje się trzykrotnie), a na co Pani wydaje się być nieprzemakalna. > Dla zwolenników eugeniki przeciwnie.Skąd pomysł, że jestem fanem eugeniki? |
Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Ciąża to nie choroba. |
#202 3 na 3 | setarkos (10757 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Embrion istnieje przestrzennie, jest, żyje.Oczywiście, że istnieją ludzkie embriony, tyle że nie wszystkie spośród nich stają się konkretnymi ludźmi. Niedoskonałość praw natury (biologii) sprawia, że czas życia zapłodnionych jajeczek ludzkich jest nierówny (i statystycznie niezbyt długi). > Z jaja kury nie wylęgnie się orzeł.> Z embrionu nie powstanie koń.Bardzo to odkrywcze  ale czy orle jajo nazwiesz orłem? > Podsumowując:> Kura to kura> Człowiek to człowiekDziękuję za pouczenie. |
#203 5 na 5 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Skąd pomysł, że jestem fanem eugeniki?To przecież proste. Nie protestujesz gorąco przeciwko "mordowaniu dzieci poczętych" czy inszego "życia nienarodzonego", co wyraźnie pokazuje, iż żeś zły i przewrotny mentalny potomek nazistów, a już z pewnością nie jest z Ciebie Prawdziwy Polak-Partiota-Katolik dbający o mikroskopijne duszyczki. Względnie prościej w katolickich kręgach jest to być może standardowa obelga wobec inaczej myślących.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#204 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | . > >>>Embrion jest tylko i aż embrionem> Embrionem kogo? To okres rozwoju kogo?To tu nie ma żadnego znaczenia. Embrion jest tylko i aż embrionem.> Dzieci się o tym uczą, Pan zapomniał.Jak tu widać, po niektórych cała wiedza spływa jak woda po kaczce. Straszliwe brednie Pani tu wypisuje. @@@ . |
#205 11 na 11 | Fizyk (17637 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Dzieci się o tym uczą, Pan zapomniał.Przepraszam, że się wtrącę, ale nurtuje mnie jedna sprawa. Czy Pani tak tylko tutaj, czy również przed dziećmi w szkole cyrk odstawia? |
#206 1 na 1 | niestadny (2492 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
Według mnie powinno być "człowiek poczęty", gdyż w momencie zapłodnienia zaczyna się(poczyna się) życie nie dziecka, ale właśnie człowieka. Dzieciństwo jest jednym z etapów ludzkiego życia - i na pewno nie jest to etap zygotalny(!).
stado czyni myślących bezmyślnymi /Zbyszek Bryłowski/ |
#207 7 na 7 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Zacznijmy od tego że człowiek nie jest zwierzęciem.Jeno czym? Paprotką? |
#208 1 na 1 | niestadny (2492 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> Embrionem kogo? To okres rozwoju kogo?Embrion ludzki, ludzka zygota, okres rozwoju człowieka. Niektórym te oczywistości - nie wiedzieć dlaczego - trudno z siebie wyksztusić. Myślę, że wpływ na to ma wyznawana ideologia.
stado czyni myślących bezmyślnymi /Zbyszek Bryłowski/ |
#209 6 na 6 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> >Umrze niechybnie i boleśnie.> Dokładnie tak jak podczas aborcji.Coś brakuje Pani wiedzy. Proszę się douczyć, a potem dopiero przyjść dyskutować. Zawód katechetki nie upoważnia Pani do autorytatywnego wypowiadania się na każdy temat, zwłaszcza związany z medycyną. |
#210 5 na 5 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|