 |
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-05-2014 10:25 | paganus (731 punktów) | Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..Władysława_Rybnik (-74 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > pozbawiają podmiotowości dawczynię jajeczek?Trzeba ponosić konsekwencję własnych czynów lub nieostrożności. Odpowiedzialność- słowo nie rozumiane i niepopularne wśród aborcjonistów. |
#332 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Odpowiedzialność- słowo nie rozumiane i niepopularne wśród aborcjonistów.Przede wszystkim opacznie rozumiana przez wszelkiej maści religiantów. Serdecznie pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#333 7 na 7 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Trzeba ponosić konsekwencję własnych czynów lub nieostrożności.A może by tak, dać kobietom wolność w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji zwłaszcza, że zostały obdarzone przez boga wolną wolą. Niech potem bóg je rozlicza.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#334 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Problem w tym, że Bóg ponoć również tchnął w niektórych ludzi misję, by być Rycerzem Niepokalaniej..
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#335 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Natura zadecydowała, z faktami się nie dyskutuje.Czy natura również zadecydowała o braku chęci urodzenia dziecka gwałcieciela? O braku sił na patrzenie na śmierć swojego uszkodzonego dziecka w długich mękach?
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#336 7 na 7 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Problem w tym, że Bóg ponoć również tchnął w niektórych ludzi misję, by być Rycerzem Niepokalanej...Rozumiem, ale teraz można już te "tchnienia" leczyć farmakologicznie.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#337 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | Owszem. I tu następny problem: większość nawet nie myśli o zgłoszeniu się 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#338 2 na 2 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Owszem. Problem jednak chyba w tym, że większość nawet nie myśli o zgłoszeniu się  Owszem, zgłaszają się, ale do księdza dobrodzieja, który zamiast wyciszać zaburzenie - podsyca je we własnym, z resztą, interesie.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#339 5 na 5 | setarkos (10757 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > Natura zadecydowała, z faktami się nie dyskutuje.Przypisujesz atrybut decyzyjności (ślepej) naturze czy raczej świadomym osobom? |
#340 3 na 3 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Mało kto posunął się tak daleko w dehumanizacji człowieka, jak chrześcijanie.> Odwracanie kota ogonem. Chrześcijanie są za ochroną życia ludzkiego.> Czego dowiedli w przestrzeni dziejów, zapomniała pani dodać. |
#341 3 na 3 | zupełna (2507 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | >>Mało kto posunął się tak daleko w dehumanizacji człowieka, jak chrześcijanie. >Odwracanie kota ogonem. Chrześcijanie są za ochroną życia ludzkiego. >Każdego? |
#342 1 na 1 | paganus (731 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Odwracanie kota ogonem. Chrześcijanie są za ochroną życia ludzkiego.> >[/color]> Każdego?Tak, pod warunkiem, że jest chrześcijaninem a dokładniej katolikiem, a dokładniej katolikiem praktykującym.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam. |
#343 1 na 1 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >>Odwracanie kota ogonem. Chrześcijanie są za ochroną życia ludzkiego.> >>[/color]> >Każdego?> Tak, pod warunkiem, że jest chrześcijaninem a dokładniej katolikiem, a dokładniej katolikiem praktykującym.Fundamentalnie  |
#344 3 na 3 | Elka I Ponura (7473 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? | > >Liliac, prywatnie Pani Paulina Łopatniuk jest specjalistką w dziedzinie patomorfologii> Czyli Pani Paulina Łopatniuk jeszcze się uczy. W konfrontacji z lekarzami o wiele większym doświadczeniu i wiedzy wypada niestety blado.Ja też się jeszcze uczę i już teraz wiem, że nie masz pojęcia o sprawach, o których tu dyskutujesz. Radzę nie próbować podskakiwać tym bardziej praktykującemu lekarzowi.
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin |
| GrzeTor (1279 punktów) | Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"? |
> Lekarka w tym materiale mówi "Nie sądzę, żeby ktokolwiek z lekarzy zechciał podpisać tą deklarację. Wiem, że koledzy podpisują." Czyli jedyna lekarka wypowiadająca się za neutralnością światopoglądową najspokojniej przeczy faktom.Może nie chcą, lecz podpisują - np. są pod psychicznym wpływem swojego księdza? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|