Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
08-02-2020 22:17Mariusz Agnosiewicz (moderator)Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
Ocena 2 na 2
W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to?
www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora

   Agnosiewicz! Słyszałeś już o Air Italy?
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska

#197
14-02-2020 19:15
 Ocena-1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi szarley
>>Ty tego nie znasz po poruszasz się zawsze jednym ze swoich samochodów.
>Za ile sprzedajesz numer z córką na Berlin Hbf?
>ODPOWIEDZ STRĘCZYCIELU.
>Masz prawo wymyślać innym życiorysy - mam prawo wymyślać tobie synyU dziwki i przygodnego klienta z uszkodzoną prezerwatywą
>DOŚĆ KANALIO TWOICH CHOCHOŁÓW!
>Piszesz ze mną albo wyp.... sprzedawać swoje dzieci

Pomylilem się?
Moasz coś wspólnego z komunikacją publiczną?

Wczoraj na ZDFie był program o prostytucji w Niemczech, Niemcy stały się światowym centrum turystyki seksualnej, w internecie stoi pełno ofert zorganizowanych wycieczek po niemieckich burdelach. Cały świat tu przyjeżdża, szczególnie arabski, żeby w tydzien zwiedzić np. 20 różnych burdeli i przedymac 100 dziewczyn. Na niemieckich ulicach stoja młode kobiety zazwyczaj z Europy wschodniej. Konkurencja jest tak duża, że cena za przedymanie spadła do 10-20 EUR.

Dalbys się wydymac za 15 EUR.

Skoro jest tak wspaniale, wszyscy dostają mieszkania, socjal, opiekę zdrowotna, edukację za darmo tylko wyciągnąć rękę, to dlaczego wiele osób sprzedaje się za 15 EUR?

Bo lubi?

Wiesz, że w Niemczech modne są burdele flatrate, płacisz na wejściu jedna opłatę i dymasz do bólu. Jedna dziewczyna z Rumunii, która do takiego burdelu trafiła, jako że była młoda, ładna i nowa, pierwszego dnia wg niej została przedymana przez co najmniej 100 ludzi.

Ogarnięta prostytutka w Niemczech wyciąga coś około 2000 EUR I dyma się średnio 8x dziennie.

Sądzisz, że nie woli wszystkiego za darmo? Albo lekkiej pracy, dobrej płacy i wspaniałego życia?

Jedna psycholog, która zajmuje się terapią prostytutek od 20 lat, mówiła, że ich traumy są zdecydowanie silniejsze niż żołnierzy powracających z wojen.

Wytłumacz mi.
Jak to możliwe, że w waszym doskonałym świecie dzieją się takie rzeczy?

Ja mam pewne wyjaśnienie.
Twoja wizja świata jest fałszywa.
Jako elita jesteś odizolowany od niskich warstw społecznych i nie masz bladego pojęcia jak wygląda życie takich ludzi.

Znałeś te statystyki?

#198
14-02-2020 19:18
 Ocena 2 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Dragan Dargomier
>    Agnosiewicz! Słyszałeś już o Air Italy?
>****** *******
>
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska


Jest do wzięcia?
www.anwalt(*)en-flugbetrieb-ein_163291.html

szarley (54913 punktów)Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka
Przepraszam wszystkich bytowników za ostrą wypowiedź na kolejne malowanie mojej osoby przez Krystiana Hamerlika - Konopkę. Jeśli kto wrażliwy niech nie czyta
****
Odpowiem w twoim stylu, synu k***y i przypadkowego klienta
Napisałeś na mój temat tyle bredni, że dajesz mi prawo wymyślenia ci rodziców
Mylę się?

>>>Ty tego nie znasz po poruszasz się zawsze jednym ze swoich samochodów.
>>DOŚĆ KANALIO TWOICH CHOCHOŁÓW!
>Pomylilem się?

Nie. Jak zwykle celowo łżesz
Po raz kolejny piszesz mi życiorys, Stręczycielu własnych dzieci

>Moasz coś wspólnego z komunikacją publiczną?
Latam wyłącznie prywatnym śmigłowcem i odrzutowcem a jeśli muszę dojechać do centrum Berlina to metro dla mnie zatrzymują i sprzątają, stręczycielu własnych dzieci

>Wczoraj na ZDFie był program o prostytucji w Niemczech,
Szkoleniowy dla ciebie?

>Konkurencja jest tak duża, że cena za przedymanie spadła do 10-20 EUR.
No to twoja żona też musi pomóc córkom ...

>Dalbys się wydymac za 15 EUR.
Ja nie, twoja żona tak

>Wiesz, że w Niemczech modne są burdele flatrate, płacisz na wejściu jedna opłatę i dymasz do bólu.
Nie wiem, ale ty jak widzę wiesz. Pracujesz tam?

>Ogarnięta prostytutka w Niemczech wyciąga coś około 2000 EUR I dyma się średnio 8x dziennie.
Wiesz to od żony czy od matki? nie, to już stare rupiecie za 5 ojro, zresztą mamusia na Nadodrzu aż tyle nie brała

>Wytłumacz mi...

Nie, to TY mi wytłumacz jakim prawem wymyślasz mój życiorys, poglądy, rodzinny i majątkowy status?
Niedługo wymyślisz ile mam dzieci. Twoje jakoś mocno do sąsiadów podobne

Teraz odpowiedziałem w twoim stylu synu k***y i przypadkowego klienta

Miło ci?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi szarley
>Miło ci?

Korzystasz z komunikacji publicznej?

Jakiej, jak często, jaki jest udział tych podróży wobec twoich podróży własnym samochodem?

Stać Cię na szczerość bez zmyśleń?

Odpowiedz, chcę się przekonać, że przyprawiłem Ci gebe.

#201
14-02-2020 20:06
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi szarley
>>>To miała być oddzielona strefa
>>NIE!
>W takim razie w eksperymencie mają uczestniczyć ludzie mieszkający wśród nieuczestniczących w nim?
>Tak? Nie?
>>Żadne mury, zasieki, druty pod napięciem, wieżyczki strzelnicze mnie nie interesują!
>Skończ z tą demagogią
>Jeśli uczestnicy eksperymentu mają mieszkać między nieuczestnikami, to jak zorganizujesz transport w celu wymiany dóbr?
>Szach - mat

Ostateczny dowód, że jest kompletnie po...dolony. Notorycznie pisze nie mając nic do powiedzenia, zamiast zająć się dziećmi, z którymi może być tylko 1,5 godziny na dobę i odciążyć swoją zatyraną żonę. Żałosny zlepek białek.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka

   W Niemczech i Włoszech upadają linie lotnicze. Co Ci to mówi o kondycji branży?
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska

#203
14-02-2020 21:30
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Wenancjusz
>zamiast zająć się dziećmi

Moje dzieci są pod moją opieką, Ty się nimi nie opiekujesz. Obchodzą Cię tyle pewnie co Jacka Glodzika, jako narzędzie do zaatakowania mnie.

Chciałbyś, żebym zostawil w spokoju wasz podły kapitalizm? Żeby znowu powróciło przekonanie, iż utajniona, nieopodatkowana, państwowo, przymusowo egzekwowana własność, podatek od biedy VAT i lichwiarski pieniądz są zbawieniem dla świata?

NIE!

Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie.

#204
14-02-2020 21:43
 Ocena 2 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Dragan Dargomier
>    W Niemczech i Włoszech upadają linie lotnicze. Co Ci to mówi o kondycji branży?
>****** *******

Nie muszę się tym przejmować, bo nie mam też żadnych złudzeń, iż polskie przedsiębiorstwa państwowe nie należą do mnie. To nie jest moje i nigdy nie było. Ktoś tam sobie decyduje o swoim państwowym i mi nic do tego.

Wylecz się ze złudzenia, że to również twoje, a przestaniesz się przejmować cudzymi wyborami.

Ze to również należy do Ciebie, to jedynie propaganda i mistyfikacja służąca wyssysaniu kasy z koryta zasilanego z krwawicy roboli.

Przestan się łudzić.
Ci ludzie zrobią co zechcą a Ty jesteś wobec tego całkowicie bezsilny.

#205
15-02-2020 00:01
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka
>>...i najarany Hamerlik, który żyje w odrealnionym świecie i posługuje się hamerlciulszczyzną zamiast polszczyzną
>>Niewiarygodna nędza = luksusowe mieszkanie w Berlinie
>>Pisz po polsku "ekonomisto"
>Spędzam codziennie min 2,5h w s-bahn przejeżdżając z Zachodu na Wschód Berlina i z powrotem, S5 przez samo centrum obok Reichstagu 2x dziennie.
>Na tej trasie przez te 2,5h przewija się bardzo reprezentatywna grupa ludzkości.
>Umęczeni, zniszczeni, chorzy ludzie to norma.

Boszsz... jakbyś opisywał jakieś szwalnie w Bangladeszu a nie 3 gospodarkę świata.

20 lat temu wiozłem części z fabryki w Polsce z miasta w którym mieszkam do fabryki w Hiszpanii. Ta sama firma różne oddziały. Firma z USA notabene mająca kilkaset oddziałów na całym swiecie
W Polsce ludzie mówili na nią obóz pracy w której pracowało kilka tysięcy ludzi. Taki Amazon dzisiaj. Pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobił oddział w Hiszpanii i jak im zazdrościłem porównując to co jest u nas. 20 lat temu bezrobocie chyba ze 20%.
Ty piszesz o zmęczonych ludziach wracających z pracy ....człowieku to juz było od zawsze.

Mam wrażenie jakbyś z Księżyca spadł. Tu gdzie mieszkam powiedzenia "kołchoz" "obóz pracy" funkcjonuje od kilku dekad bo jest tu pierwsza SSE w Polsce. A ty odkrywasz świat od paru lat.

Gdy ty piszesz o Amazonie to sobie myślę gdzie qrwa byłeś i co robiłeś jak ludzie robili w kołchozach 20 lat temu?

>Spędzam codziennie min 2,5h w s-bahn przejeżdżając z Zachodu na Wschód Berlina i z powrotem, S5 przez samo centrum obok Reichstagu 2x dziennie.

Qrwa sorry chłopie ale dla mnie to jest żałosne w huj. Ludzi na strefę zwozi sie już z okolic oddalonych po kilkadziesiąt km. Wątpię by połowa z nich zobaczyła Berlin w swoim życiu.

#206
15-02-2020 00:29
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka

>Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie.

To nie będzie eksperyment tylko rozpoznanie w boju. Gdy jakaś flanka zgłosi problem to określisz ich mianem dywersantów gdyż Amazon ludzieroboty wasz system jawność mienia bla bla.

#207
15-02-2020 07:02
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka
>>Miło ci?
>Korzystasz z komunikacji publicznej?
Tak. Stawiaczu chochołów

>Jakiej, jak często, jaki jest udział tych podróży wobec twoich podróży własnym samochodem?
Do Berlina, Pragi czy Warszawy jeżdżę zawsze pociągiem, jeśli muszę do jakiegoś wielkiego miasta dojechać samochodem, zostawiam auto na przedmieściach i wsiadam w co się da

>Stać Cię na szczerość bez zmyśleń?
Owszem, tym się różnimy. Ty zmyślasz mi życiorys na każdym kroku

>Odpowiedz, chcę się przekonać, że przyprawiłem Ci gebe.
Tak przyprawiłeś. Nie pierwszy raz
Twierdzisz, że wysyłam dzieci do prywatnych zagranicznych szkół
Twierdzisz, że latam biznesklasą na Syberię
Twierdzisz, że nie pracuję
Twierdzisz, że boję się autorskich programów nauczania
Twierdzisz, że jestem zwolennikiem płacenia podatków wyłącznie przez biedotę
Twierdzisz, że nie poradzę wyjechać na wakacje bez komornika
Twierdzisz, że latam na konferencje do Dubaju
Twierdzisz, że zbudowałem dom oszukując robotników
Twierdzisz, że zatrudniam pracowników w spółdzielni
Twierdzisz, że tworzę prawo, które cię obowiązuje
Twierdzisz, że zatrudniam niewolników
Twierdzisz, że biorę dotacje od biedoty
Twierdzisz, że mam liczne posiadłości
Twierdzisz, że znęcam się nad biedotą
Twierdzisz, że wysysam krew z innych
Twierdzisz, że nasyłan na ciebie komornika
Twierdzisz, że mam złote wieże
Twierdzisz, że mam tajne patenty
Twierdzisz, że nie płacę podatków
Twierdzisz, że żyję na koszt biedoty
Twierdzisz, że stosuję przemoc wobec kupujących chleb
Twierdzisz, że walczę o wpływy w gminie
Twierdzisz, że wolę zachować współczesne benefity

Więc pytam : ile bierzesz za seks z twoją córką!


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Hamerlik-Konopka

   Hamer, weź, opowiedz coś o potężnym zastrzyku amerykańskiej gotówki dla Polski! Weź, nie bądź skąpy, posyp miliardami na inwestycje!
****** *******

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska

#209
15-02-2020 11:30
 Ocena 2 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi farmer
>>Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie.
>To nie będzie eksperyment tylko rozpoznanie w boju. Gdy jakaś flanka zgłosi problem to określisz ich mianem dywersantów gdyż Amazon ludzieroboty wasz system jawność mienia bla bla.

1. Nie koncentruje się na stanowieniu innym zasad społecznych a jedynie przekonuje do innych zachowań społecznych.. Nie zapowiadam kar za odrzucenie moich wartości.

2. To jest bój o wizję świata. Nie będę nazywał w moim przekonaniu zła dobrem dlatego, że ktoś będzie tego chciał.

Saszisz, że z takiego eksperymentu nie sposób się wycofać i zahamowac jego rozwoju?

Ja też ale pod warunkiem, że ten eksperyment przyniesie jego uczestnikom znaczące korzyści. Nikt nie będzie brnął w straty.

#210
15-02-2020 11:46
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
W odpowiedzi Dragan Dargomier
>    Hamer, weź, opowiedz coś o potężnym zastrzyku amerykańskiej gotówki dla Polski! Weź, nie bądź skąpy, posyp miliardami na inwestycje!
>****** *******

To się tak wzniosle nazywa inwestycjami a w rzeczywistosci Amerykanie przynoszą nam swoją organizacje społeczenstwa.

Nie siadasz siebie z kolegami po południu i nie popijasz piwka patrząc w chmury tylko zapierniczasz jak szalony formalnie do 17.00 a nieformalnie do 21.00 nie spotykając się już z nikim, bo musisz się szybko zregenerować przed kolejnym dniem i kolejnym wyścigiem szczurów.

Ten wyścig szczurów dobrze działa na kreacje złotych wież ale zupełnie pozbawia Cię poczucia zdrowia, szczęścia i spokoju.

Problem w tym, że jeśli masz w Naturze agresora to nigdy nie zaznasz spokoju.

Mowi się, że homo sapiens nie ma wrogów naturalnych.
Otóż ma. Innych homo sapiens.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365