 |
Wypowiedzi czytelnika Jan Rylew 03-09-2014 15:59 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 04-09-2014 13:39 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 05-09-2014 16:32 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 06-09-2014 12:29 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 06-09-2014 12:47 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 07-09-2014 13:38 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 07-09-2014 21:57 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 08-09-2014 11:31 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość 13-03-2019 09:18 - Odp: Roważmy na spokojnie 21-10-2014 17:56 - Odp: Rozbiór Ukrainy 02-09-2019 09:02 - Odp: Rozdawnictwo bez deficytu 04-03-2015 14:49 - Odp: rozdrapywanie ran 28-06-2011 17:59 - Odp: Rozum - źródło wartości 28-06-2011 22:22 - Odp: Rozum - źródło wartości 29-06-2011 13:30 - Odp: Rozum - źródło wartości 06-10-2013 12:25 - Odp: Rozważania o prawdzie, niby banalne ale... 12-11-2013 19:31 - Odp: Równouprawnienie ideologii 27-11-2013 17:06 - Odp: Równouprawnienie ideologii 26-10-2021 18:21 - Odp: rwanie w pół? 11-03-2017 08:45 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji? 11-03-2017 09:13 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji? 12-03-2017 09:25 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji? 13-03-2017 15:22 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji? 14-03-2017 08:55 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji? 18-03-2011 22:25 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę 16-03-2018 14:55 - Odp: rzecz oczywista 26-07-2016 12:13 - Odp: Rzeź wołyńska - Out of blue? 28-04-2021 13:42 - Odp: Rżnięcie gojów na kasie - kolejna odsłona 29-04-2021 09:55 - Odp: Rżnięcie gojów na kasie - kolejna odsłona 16-11-2020 09:29 - Odp: Samobójstwo w Wannsee 18-11-2014 15:23 - Odp: Samorządowe 2014 28-09-2020 10:00 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT 28-04-2018 15:37 - Odp: Save Alfie Evans 30-04-2018 09:03 - Odp: Save Alfie Evans 24-07-2017 13:55 - Odp: Są kolejne weta Dudy 13-05-2021 11:36 - Odp: Są matematyczne talenty "z urodzenia" 19-06-2015 12:52 - Odp: Scientific literacy z łyżką dziegciu 17-05-2014 10:31 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u 17-05-2014 11:15 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u 17-05-2014 17:26 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u 19-05-2014 16:41 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u 23-12-2016 12:15 - Odp: Sędzia jak łza dziewicy??? 24-10-2021 12:56 - Odp: Silna ochrona praworządności w Polsce 25-09-2012 13:10 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł? 25-09-2012 13:22 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł? 25-09-2012 18:49 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł? 26-09-2012 13:01 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł? 06-03-2017 08:59 - Odp: Skąd pochodzi amerykański "jeden procent"? 12-07-2017 09:50 - Odp: Skąd tyle toksyn w moczu wegetarian? 12-09-2014 14:21 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia? 13-09-2014 19:05 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia? 14-09-2014 20:27 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia? 09-03-2011 21:59 - Odp: Skok na OFE w trybie hazardowym 23-03-2021 09:21 - Odp: Skok w "lewiznę" lwicy Lewicy 26-06-2015 13:14 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności 30-03-2017 14:42 - Odp: słowa jak pociski 29-02-2016 14:26 - Odp: Solidarni w kłamstwie - w obronie Wałęsy 15-11-2014 22:13 - Odp: Sondażokracja 21-07-2018 09:43 - Odp: Spis powszechny 21-07-2018 12:18 - Odp: Spis powszechny 22-07-2018 07:50 - Odp: Spis powszechny 31-08-2019 09:19 - Odp: spokojnie, to tylko fekalia! 01-03-2011 17:56 - Odp: Spór 10-09-2015 14:42 - Odp: Sprawa Ukrainy a Polska 22-09-2020 14:32 - Odp: Sprowadzeni do poziomu szamba? 23-09-2020 09:58 - Odp: Sprowadzeni do poziomu szamba? 07-12-2020 22:09 - Odp: sprzeczne...doniesienia? 21-11-2016 15:09 - Odp: Staniszkis weredycznie 23-09-2020 09:50 - Odp: stąd ta wiedza 09-02-2019 14:37 - Odp: Sto lat upadku cywilizacji Zachodu 21-03-2019 08:28 - Odp: stosunek do plucia 20-04-2019 20:35 - Odp: strajk 21-04-2019 09:10 - Odp: strajk 22-04-2019 12:25 - Odp: strajk 23-04-2019 11:53 - Odp: strajk 23-04-2019 20:05 - Odp: strajk 24-04-2019 12:47 - Odp: strajk 11-02-2020 21:07 - Odp: Syndrom Bambi 06-04-2020 09:17 - Odp: Syndrom chiński...czy może amerykański? 29-08-2011 16:41 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 18:02 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 18:22 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 19:09 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 19:17 - Odp: System prodemograficzny 29-08-2011 19:49 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 11:21 - Odp: System prodemograficzny 30-08-2011 11:53 - Odp: System prodemograficzny 18-07-2017 09:05 - Odp: Szacunki emisji tlenku azotu z ruchu ulicznego są znacznie zaniżo 03-11-2010 12:10 - Odp: szczescie 10-11-2010 10:27 - Odp: szczescie 12-11-2010 10:51 - Odp: szczescie 12-11-2010 11:05 - Odp: szczescie 12-11-2010 14:20 - Odp: szczescie 12-11-2010 14:22 - Odp: szczescie 14-03-2019 10:16 - Odp: szeregi głupców są nieprzeliczone 15-05-2017 14:50 - Odp: Szkoła to wychowanie do życia w społeczeństwie 06-04-2011 16:28 - Odp: Ślązacy, tzn. kto? 06-04-2011 20:45 - Odp: Ślązacy, tzn. kto? 06-04-2011 20:46 - Odp: Ślązacy, tzn. kto? 17-07-2012 20:51 - Odp: Śluby kościelne Razem: 1436 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |