Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jan Rylew

03-09-2014 15:59 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
04-09-2014 13:39 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
05-09-2014 16:32 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
06-09-2014 12:29 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
06-09-2014 12:47 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
07-09-2014 13:38 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
07-09-2014 21:57 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
08-09-2014 11:31 - Odp: Rosja - Ukraina - Europa: przyszłość
13-03-2019 09:18 - Odp: Roważmy na spokojnie
21-10-2014 17:56 - Odp: Rozbiór Ukrainy
02-09-2019 09:02 - Odp: Rozdawnictwo bez deficytu
04-03-2015 14:49 - Odp: rozdrapywanie ran
28-06-2011 17:59 - Odp: Rozum - źródło wartości
28-06-2011 22:22 - Odp: Rozum - źródło wartości
29-06-2011 13:30 - Odp: Rozum - źródło wartości
06-10-2013 12:25 - Odp: Rozważania o prawdzie, niby banalne ale...
12-11-2013 19:31 - Odp: Równouprawnienie ideologii
27-11-2013 17:06 - Odp: Równouprawnienie ideologii
26-10-2021 18:21 - Odp: rwanie w pół?
11-03-2017 08:45 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
11-03-2017 09:13 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
12-03-2017 09:25 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
13-03-2017 15:22 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
14-03-2017 08:55 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
18-03-2011 22:25 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę
16-03-2018 14:55 - Odp: rzecz oczywista
26-07-2016 12:13 - Odp: Rzeź wołyńska - Out of blue?
28-04-2021 13:42 - Odp: Rżnięcie gojów na kasie - kolejna odsłona
29-04-2021 09:55 - Odp: Rżnięcie gojów na kasie - kolejna odsłona
16-11-2020 09:29 - Odp: Samobójstwo w Wannsee
18-11-2014 15:23 - Odp: Samorządowe 2014
28-09-2020 10:00 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT
28-04-2018 15:37 - Odp: Save Alfie Evans
30-04-2018 09:03 - Odp: Save Alfie Evans
24-07-2017 13:55 - Odp: Są kolejne weta Dudy
13-05-2021 11:36 - Odp: Są matematyczne talenty "z urodzenia"
19-06-2015 12:52 - Odp: Scientific literacy z łyżką dziegciu
17-05-2014 10:31 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u
17-05-2014 11:15 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u
17-05-2014 17:26 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u
19-05-2014 16:41 - Odp: sentyment Polaków za czasami PRL-u
23-12-2016 12:15 - Odp: Sędzia jak łza dziewicy???
24-10-2021 12:56 - Odp: Silna ochrona praworządności w Polsce
25-09-2012 13:10 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł?
25-09-2012 13:22 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł?
25-09-2012 18:49 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł?
26-09-2012 13:01 - Odp: Sitwa rozkradła >500mln/miliardy zł?
06-03-2017 08:59 - Odp: Skąd pochodzi amerykański "jeden procent"?
12-07-2017 09:50 - Odp: Skąd tyle toksyn w moczu wegetarian?
12-09-2014 14:21 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia?
13-09-2014 19:05 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia?
14-09-2014 20:27 - Odp: Skąd wzięła się materia i energia?
09-03-2011 21:59 - Odp: Skok na OFE w trybie hazardowym
23-03-2021 09:21 - Odp: Skok w "lewiznę" lwicy Lewicy
26-06-2015 13:14 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności
30-03-2017 14:42 - Odp: słowa jak pociski
29-02-2016 14:26 - Odp: Solidarni w kłamstwie - w obronie Wałęsy
15-11-2014 22:13 - Odp: Sondażokracja
21-07-2018 09:43 - Odp: Spis powszechny
21-07-2018 12:18 - Odp: Spis powszechny
22-07-2018 07:50 - Odp: Spis powszechny
31-08-2019 09:19 - Odp: spokojnie, to tylko fekalia!
01-03-2011 17:56 - Odp: Spór
10-09-2015 14:42 - Odp: Sprawa Ukrainy a Polska
22-09-2020 14:32 - Odp: Sprowadzeni do poziomu szamba?
23-09-2020 09:58 - Odp: Sprowadzeni do poziomu szamba?
07-12-2020 22:09 - Odp: sprzeczne...doniesienia?
21-11-2016 15:09 - Odp: Staniszkis weredycznie
23-09-2020 09:50 - Odp: stąd ta wiedza
09-02-2019 14:37 - Odp: Sto lat upadku cywilizacji Zachodu
21-03-2019 08:28 - Odp: stosunek do plucia
20-04-2019 20:35 - Odp: strajk
21-04-2019 09:10 - Odp: strajk
22-04-2019 12:25 - Odp: strajk
23-04-2019 11:53 - Odp: strajk
23-04-2019 20:05 - Odp: strajk
24-04-2019 12:47 - Odp: strajk
11-02-2020 21:07 - Odp: Syndrom Bambi
06-04-2020 09:17 - Odp: Syndrom chiński...czy może amerykański?
29-08-2011 16:41 - Odp: System prodemograficzny
29-08-2011 18:02 - Odp: System prodemograficzny
29-08-2011 18:22 - Odp: System prodemograficzny
29-08-2011 19:09 - Odp: System prodemograficzny
29-08-2011 19:17 - Odp: System prodemograficzny
29-08-2011 19:49 - Odp: System prodemograficzny
30-08-2011 11:21 - Odp: System prodemograficzny
30-08-2011 11:53 - Odp: System prodemograficzny
18-07-2017 09:05 - Odp: Szacunki emisji tlenku azotu z ruchu ulicznego są znacznie zaniżo
03-11-2010 12:10 - Odp: szczescie
10-11-2010 10:27 - Odp: szczescie
12-11-2010 10:51 - Odp: szczescie
12-11-2010 11:05 - Odp: szczescie
12-11-2010 14:20 - Odp: szczescie
12-11-2010 14:22 - Odp: szczescie
14-03-2019 10:16 - Odp: szeregi głupców są nieprzeliczone
15-05-2017 14:50 - Odp: Szkoła to wychowanie do życia w społeczeństwie
06-04-2011 16:28 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
06-04-2011 20:45 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
06-04-2011 20:46 - Odp: Ślązacy, tzn. kto?
17-07-2012 20:51 - Odp: Śluby kościelne
Razem: 1436 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)