Racjonalista - Strona głównaDo treści
Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-05-2014 10:25paganus (731 punktów)Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
Ocena 4 na 4
Dla tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą :

fakty.tvn2(*)a-deklaracje-wiary,431890.html

Czy to jest wiara, konformizm czy obłuda ?
Czy lekarz, w trakcie służby, powinien być neutralny światopoglądowo ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..
#346
20-07-2014 02:38
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi GrzeTor
>Może nie chcą, lecz podpisują - np. są pod psychicznym wpływem swojego księdza?
O sensie wypowiedzi przesądza użycie trybu dokonanego, dopiero "nie sądzę by ktokolwiek chciał" dałoby się zinterpretować tak, jak proponujesz.

#347
21-07-2014 18:10
 Ocena-2 na 2
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
>Tak, ja jestem nieucywilizowanym przedstawicielem "cywilizacji śmierci"

Zgadzam się.Przede wszystkim jest Pan eutanazistą.

Oto przykład jednego ze sposobów aborcji:

www.youtube.com/watch?v=9vNRjovR0DE

Co do zdjęć dzieci Panie Bogusławski uczył się Pan propagandy eutanazistowskiej od mistrza Goebbelsa jak widzimy:




>a rodzice mogli otoczyć je miłością.

Niech zdecyduja natura.
Są dzieci które rodzą się bez mózgu od razu martwe i takie które przeżyją kilka lat jak w tym przypadku: www.lifesi(*)rs-old-but-struggling-for-life Mówienie kto ma żyć, a kto nie jest barbarzyństwem Panie Bogusławski.

#348
21-07-2014 21:43
 Ocena 8 na 8
Przemek J. (3008 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Władysława_Rybnik
> Mówienie kto ma żyć, a kto nie jest barbarzyństwem Panie Bogusławski.

Barbarzyństwem jest gwałt, jaki zadaje pani inteligencji.

Tonący cynizmu się chwyta. [P. Jarocki]

#349
22-07-2014 08:30
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Władysława_Rybnik
Proszę mi tu nie propagować nazizmu.
Informuję Szanowną Panią, że zgłosiłam ten post do moderacji, a wniosek pod osąd PT Użytkowników forum..

#350
22-07-2014 11:43
 Ocena 2 na 2
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Meretseger
>Proszę mi tu nie propagować nazizmu.
>Informuję Szanowną Panią, że zgłosiłam ten post do moderacji, a wniosek pod osąd PT >Użytkowników forum..

Nazistowskie metody propagandowe jako argument do eutanazji pierwszy przyjął Pan Andrzej Bogusławski.www.racjon(*).php/s,620444/z,0/d,12#w625948

Nie jest moim celem szerzenie propagandy nazistów, zdjęcia mają cel edukacyjny.
Tak jak zdjęcia Adolfa Hitlera w podręcznikach do historii. Jego autorów również Pani zgłasza za propagowanie nazizmu?

#351
22-07-2014 11:44
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Meretseger
>Proszę mi tu nie propagować nazizmu.
"Mi"? Czegoś nie wiem o Racjonalista.pl?

#352
22-07-2014 11:47
 Ocena 1 na 1
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Meretseger
>>To Przysięga Hipokratesa
>Źle przetłumaczona.

Gdzie jest dobre tłumaczenie? Nie pasuje do tezy zabijania małych ludzi to złe?

Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
>nie pasują do mojej wizji świata.

Tym gorzej dla faktów jak widzimy.

#354
22-07-2014 12:01
 Ocena 1 na 1
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
>Dla nauki trudne jest wyznaczenie momentu, gdy stajemy się istotą ludzką.

Plus dla Pana Panie Andrzeju Bogusławski.

Jeśli nauka nie jest pewna kiedy zaczyna się istota ludzka należy na wszelki wypadek nie ryzykować i nie zabijać narzędziami chirurgicznymi, trucizną płodu.

#355
22-07-2014 12:11
 0 na 4
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Sygnał
>A tylko sadyści chcą zmuszać kobiety do rodzenia uszkodzonych płodów.

Nazywa Pan lekarzy medycyny prenatalnej, leczący in utero sadystami.

Zachęcam do publikacji Pana przemyśleń w czasopiśmie "Przegląd Pediatryczny".
Czy płód na którym wykonuje się operację nie jest uszkodzony po niej?

Nauka: Sygnał = 1:0

#356
22-07-2014 12:19
 Ocena 5 na 5
Sygnał (4252 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Władysława_Rybnik
>Nazywa Pan lekarzy medycyny prenatalnej, leczący in utero sadystami.

W którym dokładnie miejscu? Mój post odnosi się do zmuszania kobiet do rodzenia w przypadku, gdy płód jest nieuleczalnie upośledzony i niezdolny do jakiegokolwiek normalnego bytowania.

>Zachęcam do publikacji Pana przemyśleń w czasopiśmie "Przegląd Pediatryczny".

Zachęcam do czytania tego, co się komentuje.

>Czy płód na którym wykonuje się operację nie jest uszkodzony po niej?

Co to ma do tematu?

>Nauka: Sygnał = 1:0
>

Powiedziała katechetka.

#357
22-07-2014 12:42
 Ocena 1 na 1
Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Sygnał
>W którym dokładnie miejscu?

Usunął Pan swoją wypowiedź nazywającą lekarzy którzy pozwalają rodzić uszkodzone płody sadystami.
Wstyd dla Pana. Jak nazwać osobę która zmienia swoją wypowiedź. Manipulant? Oszust?

>Zachęcam do czytania tego, co się komentuje.

Zachęcam do nie manipulowania i oszukiwania w dyskusji.

>Co to ma do tematu?

Odnosi się do Pana tekstu którego Pan usunął.

>Powiedziała katechetka.

Oraz inni rozsądni ludzie którzy nie oszukują ordynarnie tak jak Pan.

#358
22-07-2014 12:49
 Ocena 4 na 4
Sygnał (4252 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Władysława_Rybnik
>Usunął Pan swoją wypowiedź nazywającą lekarzy którzy pozwalają rodzić uszkodzone płody sadystami.

Ma Pani na myśli tę wypowiedź?


Ku Pani informacji ona nadal tam wisi.

>Wstyd dla Pana. Jak nazwać osobę która zmienia swoją wypowiedź. Manipulant? Oszust?

A może Władysława_Rybnik ?

>Zachęcam do nie manipulowania i oszukiwania w dyskusji.

Również do tego zachęcam.

#359
22-07-2014 13:00
 Ocena 3 na 3
Sygnał (4252 punktów)Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Sygnał
>>Usunął Pan swoją wypowiedź nazywającą lekarzy którzy pozwalają rodzić uszkodzone płody sadystami.
>Ma Pani na myśli tę wypowiedź?
>
>Ku Pani informacji ona nadal tam wisi.

EDIT:

Dodam jeszcze, bo Pani ewidentnie nie umie czytać, bo nie napisałem, że lekarze; twierdzenie nie ogranicza się tylko do nich. Równie obrzydliwym zachowaniem byłoby zmuszanie ze strony rodziny czy partnera.
Dodatkowo nie pozwala, tylko zmusza. To szanowana Pani jest manipulacja najwyższych lotów.
>>Wstyd dla Pana. Jak nazwać osobę która zmienia swoją wypowiedź. Manipulant? Oszust?
A może Władysława_Rybnik ?
>>Zachęcam do nie manipulowania i oszukiwania w dyskusji.
Również do tego zachęcam.

Władysława_Rybnik (-74 punktów)
(zablokowany)
Odp: Lekarze coraz chętniej podpisują "deklarację wiary"?
W odpowiedzi Sygnał
Nie zauważyłam.
Nie zmienia to faktu że lekarzy leczących in utero nazywa Pan sadystami. Sadyści to wg. Pana logiki lekarze leczący w fazie prenatalnej. Z Pana wypowiedzi nie wynika jakie konkretne uszkodzone dzieci skazuje Pan na śmierć.

>Również do tego zachęcam.

Popełniłam błąd nieuwagi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365