 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#166 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Proponuję ci pracę na kop Brzeszcze> >1 Żaden górnik nie chodzi głodny> >2 najm mieszkania nie wynosi połowy zarobku a wielu górników ma swoje domy lub mieszkania> >3 dla dzieci mają więcej czasu> Nie pamiętam, żeby prawda Ci kiedyś przeszła przez dłonie, dlaczego teraz miałbym Ci uwierzyć?Zapytaj któregokolwiek polskiego górnika, czy chodzi głodny, ile płaci za najm mieszkania i ile ma czasu dla dzieci Ty się BOISZ PRACY! Wolisz labidzić ja ci źle za kilkanaście tysięcy złotych, w luksusowej dzielnicy Berlina z gwarancją stałego czynszu i nieusuwalności z mieszkania Proponuję ci pracę na kop Brzeszcze. Bierzesz?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#167 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Pieluchę ci też wymienić obesrana łajzo?> Na początek wystarczy, że Ty i inni zaakceptujecie publicznie jawny eksperyment ekonomiczny, przeprowadzony we współpracy z państwową uczelnią.Już pisałem analfabeto AKCEPTUJĘ twój eksperyment tylko go kkkkk zrób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie licz na to, że poświęcę swój czas na pobyt w "strefie" w której nie ma mydła. Byłeś z tym na jakiejś uczelni? Nie. I nie pójdziesz, bo to już wymaga wysiłku A jeszcze o maturę zapytają i wyjdzie szydło z worka.... Wyłożyłeś się na prostym pytaniu o toaletowy papier w tej strefie eksperymentu szach mat po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie Kolejne pytanie - ucieczka po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie kolejny argument - ucieczka po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie jakaś wątpliwość - cieczka po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie Pytanie o budżet - ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > AKCEPTUJĘ twój eksperymentTego się trzymajmy. Potrzebuję zdobyć jeszcze szerszą akceptację, zainteresowanie i będziemy bliżej celu. Skoro Ciebie przekonałem to co ma się nie udać? |
#169 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >AKCEPTUJĘ twój eksperyment> Tego się trzymajmy.> Potrzebuję zdobyć jeszcze szerszą akceptację,Nikt ci nie przeszkadza, oprócz twojego lenistwa, głupoty i bezwiedzy Jeśli jednak Radzie wydziału powiesz, że pieniądz po dokonaniu handlowej transakcji powinien znikać z kieszeni sprzedawcy a oszczędzać na dom powinno się w hulajnogach, to pokażą ci hulajnogę na czole. I fakt, że rozpłaczesz się nad głodzeniem swoich dzieci nie zmieni zasłużonej opinii o tobie jako o tępym najaranym debilu Argumentów przed Radą wydziału nie masz żadnych. Tu ich też nie pokazałeś, a twój bełkot o tym, że podwładny zagłosuje szczerzej jeśli zagłosuje jawnie na oczach pracodawcy, że cena chleba zależy od tego jakim autem podjechałem pod piekarnię, że jak poznam stan konta właściciela firmy to od razu dostanę podwyżkę to są urojenia skutkiem dopalaczy i profesorowie uniwersytetu raczej wyślą cię na medyczny fakultet Powtórzę rób sobie ten eksperyment, ale nie wchodzę w to, nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta bez jakiejkolwiek teoretycznej podbudowy, oparte na kompletnie odrealnionej wizji świata, w której istnieją jacyś tajemniczy "robole" pracujący od świtu do nocy w norach i nie mający na chleb. Nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta w strefie bez środków osobistej higieny, Przeczytaj "Pana much" Goldinga. Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro protestujesz przeciwko płaceniu VATu i państwowej własności, a chcesz żeby państwowa ekonomiczna uczelnia opłacana z pieniędzy z VATu ten eksperyment sfinansowała Ta sprzeczność dowodzi tylko jednego: Sam nie rozumiesz swoich postulatów Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro domagasz się jawności mienia bo to jest dla ciebie ważne, a jednocześnie jesteś zwolennikiem ukrywania wykształcenia, co wielu zawodach ma rzeczywiste znaczenie. Ty np nie tylko ukrywasz swoje wykształcenie ale fałszujesz na fR fakt, że nie jesteś ekonomistą. Nieumiejętność policzenia prostych procentów dowodzi, że nie masz żadnego wykształcenia. pyerdolety jakie opowiadasz o równoległości czy prostopadłości kul, przekształcaniu energii w masę, niemożność doliczenia się własnych dzieci i nieumiejętność czytania prostych komunikatów dowodzi, że prawdopodobnie nie ukończyłeś nawet pomocniczej szkoły Kłamiesz zwolenniku jawności
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#170 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Wyłożyłeś się na prostym pytaniu o toaletowy papier w tej strefie eksperymentu> szach mat> po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymenciePodczas eksperymentu nie potrzeba wytwarzać wszystkich niezbędnych dóbr. Początkowo to mogą być drobne świadczenia wzajemne np. wśród studentów studiów ekonomicznych - korepetycje, przygotowanie posiłku, wystawienie sztuki lub zorganizowanie koncertu, posprzatanie pokoju. Niedobrze mi się robi od tej twojej pogardy. O co Ci chodzi? Nie wolno sądzić inaczej niż Ty? Mam inne od twoich poglądy i skoro wierzysz w demokrację zaakceptuj to! Zaakceptuj, że można uważać inaczej niż Ty. |
#171 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >>AKCEPTUJĘ twój eksperyment> >Tego się trzymajmy.> >Potrzebuję zdobyć jeszcze szerszą akceptację,> Nikt ci nie przeszkadza, oprócz twojego lenistwa, głupoty i bezwiedzy> Jeśli jednak Radzie wydziału powiesz, że pieniądz po dokonaniu handlowej transakcji powinien znikać z kieszeni sprzedawcy a oszczędzać na dom powinno się w hulajnogach, to pokażą ci hulajnogę na czole. I fakt, że rozpłaczesz się nad głodzeniem swoich dzieci nie zmieni zasłużonej opinii o tobie jako o tępym najaranym debilu> Argumentów przed Radą wydziału nie masz żadnych. Tu ich też nie pokazałeś, a twój bełkot o tym, że podwładny zagłosuje szczerzej jeśli zagłosuje jawnie na oczach pracodawcy, że cena chleba zależy od tego jakim autem podjechałem pod piekarnię, że jak poznam stan konta właściciela firmy to od razu dostanę podwyżkę to są urojenia skutkiem dopalaczy i profesorowie uniwersytetu raczej wyślą cię na medyczny fakultet> Powtórzę rób sobie ten eksperyment, ale nie wchodzę w to, nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta bez jakiejkolwiek teoretycznej podbudowy, oparte na kompletnie odrealnionej wizji świata, w której istnieją jacyś tajemniczy "robole" pracujący od świtu do nocy w norach i nie mający na chleb. Nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta w strefie bez środków osobistej higieny, Przeczytaj "Pana much" Goldinga.> Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro protestujesz przeciwko płaceniu VATu i państwowej własności, a chcesz żeby państwowa ekonomiczna uczelnia opłacana z pieniędzy z VATu ten eksperyment sfinansowała> Ta sprzeczność dowodzi tylko jednego:> Sam nie rozumiesz swoich postulatówCo prawda ten osobnik dla mnie istnieje nie inaczej jak przypadkowy zlepek białek, taki przypadkowy lepniak, ale zgadzam się z Tobą, że chce robić eksperymenty niesprawdzone, nie wyliczone, rozumnie wykalkulowane, od razu na ludziach. Uczeni, za nim coś wprowadzą do powszechnego użytku, badają to w swoich laboratoriach i to na szczurach, ewentualnie królikach. On chce od razu na ludziach. I to śmierdzi raczej nieuctwem. Nie zna procedur. Nygus nie zgłasza swojego geniuszu nikomu, władzy nie chce (podobno), pieniędzmi się nie interesuje (podobno), partii walczącej z niewolnictwem nie założy, książki swojej nie wyda, ale walczy, bo............nienawidzi systemu, który się chce mu do dupy dobrać za lewe kupno ziemi, bank za niespłacone raty i to z odsetkami (dlatego w jego systemie umowy są praktycznie nie ważne), czyli facet z potężnymi frustracjami, które wylewa na tym forum. Gdyby był ekonomistą to by się w takie dureństwa nie wepchnął sam. A tak teraz gra rolę skrzywdzonego przez system któremu dorabia jak może wymyślane wady, krzywdzące społeczeństwo. KALEKA! > Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro domagasz się jawności mienia bo to jest dla ciebie ważne, a jednocześnie jesteś zwolennikiem ukrywania wykształcenia, co wielu zawodach ma rzeczywiste znaczenie. Ty np nie tylko ukrywasz swoje wykształcenie ale fałszujesz na fR fakt, że nie jesteś ekonomistą.> Nieumiejętność policzenia prostych procentów dowodzi, że nie masz żadnego wykształcenia. pyerdolety jakie opowiadasz o równoległości czy prostopadłości kul, przekształcaniu energii w masę, niemożność doliczenia się własnych dzieci i nieumiejętność czytania prostych komunikatów dowodzi, że prawdopodobnie nie ukończyłeś nawet pomocniczej szkoły> Kłamiesz zwolenniku jawnościMoże coś poczytamy w polskich newsach, że pewien Polak mieszkający w Berlinie w przypływie szaleństwa, z racji nieakceptowania tego świata popełnił jakiś szalony czyn? Aż strach o tym myśleć. To tylko udowadnia, że gdzie się nie pojawi (niemiecki portal filozoficzny) tam go wyp.....ją, a jego blog świeci pustką. Jeszcze raz powtarzam, że powinien publicznie pocałować w rękę moderatora, za to, że tu jeszcze jest jeszcze przez niego tolerowany.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#172 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Nikt ci nie przeszkadza, oprócz twojego lenistwa, głupoty i bezwiedzy> Jeśli jednak Radzie wydziału powiesz, że pieniądz po dokonaniu handlowej transakcji powinien znikać z kieszeni sprzedawcy a oszczędzać na dom powinno się w hulajnogach, to pokażą ci hulajnogę na czole. I fakt, że rozpłaczesz się nad głodzeniem swoich dzieci nie zmieni zasłużonej opinii o tobie jako o tępym najaranym debiluKiedy wzajemna wymiana dokona się, pieniądz powinien zniknąć. Sprzedawca też coś uzyska - pracę, pożywienie, różne siadczenia. Pieniądz ma zbuforowac wartość tylko na chwilę, do momentu odwzajemnienia świadczenia. > Argumentów przed Radą wydziału nie masz żadnych. Tu ich też nie pokazałeś, a twój bełkot o tym, że podwładny zagłosuje szczerzej jeśli zagłosuje jawnie na oczach pracodawcy, że cena chleba zależy od tego jakim autem podjechałem pod piekarnię, że jak poznam stan konta właściciela firmy to od razu dostanę podwyżkę to są urojenia skutkiem dopalaczy i profesorowie uniwersytetu raczej wyślą cię na medyczny fakultetWobec wyjawienia mienia społeczne stosunki gospodarcze niewątpliwie zmienia się, zmieni się wzajemna wycena świadczeń. Czyż nie z tego powodu walczysz o utajenienie majątku? > Powtórzę rób sobie ten eksperyment, ale nie wchodzę w to, nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta bez jakiejkolwiek teoretycznej podbudowy, oparte na kompletnie odrealnionej wizji świata, w której istnieją jacyś tajemniczy "robole" pracujący od świtu do nocy w norach i nie mający na chleb. Nie mam ochoty wchodzić w eksperymenta w strefie bez środków osobistej higieny, Przeczytaj "Pana much" Goldinga.Nie przyslesz funkcjonariuszy swojego i nie mojego państwa, żeby przemocą egzekwowali od uczestnikow eksperymemtu wasze podatki od chleba, wódki, powietrza i biedy w imię waszego i nie mojego Boga. To już wartość. > Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro protestujesz przeciwko płaceniu VATu i państwowej własności, a chcesz żeby państwowa ekonomiczna uczelnia opłacana z pieniędzy z VATu ten eksperyment sfinansowałaNie wspominałem nic o finansowaniu tego eksperymentu z podatku od biedy a jedynie o naukowej kontroli nad przebiegiem eksperymentu. Nie proszę o udział w krwawicy roboli, dostęp do waszego koryta mnie nie interesuje. > Ta sprzeczność dowodzi tylko jednego:> Sam nie rozumiesz swoich postulatów> Jesteś przy tym megahipokrytą, skoro domagasz się jawności mienia bo to jest dla ciebie ważne, a jednocześnie jesteś zwolennikiem ukrywania wykształcenia, co wielu zawodach ma rzeczywiste znaczenie. Ty np nie tylko ukrywasz swoje wykształcenie ale fałszujesz na fR fakt, że nie jesteś ekonomistą.Mam ukonczony licencjat na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wykształcenie wyższe zawodowe. Pracę licencjacką pisałem na temat powierniczego przelewu wierzytelności, czym się następnie trudniłem przez kilka kolejnych lat po ukonczeniu studiów. Później przez kilka lat prowadzilem sprzedaż internetową zanim zostałem zredukowany do najemnego pracownika najniższego rzędu, do którego obowiązków należało zamiatanie, odkurzanie, mycie itp.,troche też "nielegalnej" pracy na różnych budowach, oczywiście z minimalnym, głodowym wynagrodzeniem - nie mialem odpowiedniego przygotowania zawodowego do prac budowlanych, musiałem się uczyć na budowie. > Nieumiejętność policzenia prostych procentów dowodzi, że nie masz żadnego wykształcenia. pyerdolety jakie opowiadasz o równoległości czy prostopadłości kul, przekształcaniu energii w masę, niemożność doliczenia się własnych dzieci i nieumiejętność czytania prostych komunikatów dowodzi, że prawdopodobnie nie ukończyłeś nawet pomocniczej szkołyWątpisz w moje twierdzenie o dualnej postaci energii - ruchu i materii - o transformacji ruchu i materii, wątpisz w moje twierdzenie o prostopadłości i zakrzywieniu wektorów siły i oporu, wątpisz w moje twierdzenie o zbiorze pustym i pełnym, wątpisz w twierdzenie o kwantowym charakterze ruchu i materii w granicy horyzontu i ciąglym poza nim masz prawo ale sam zdje się lepszych wyjaśnień nie posiadasz. > Kłamiesz zwolenniku jawnościW twojej wersji prawdy i fałszu, u podstaw której leżą twoje potrzeby. Ale na pewno nie w mojej wersji rzeczywistości. |
#173 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Co prawda ten osobnik dla mnie istnieje nie inaczej jak przypadkowy zlepek białek, taki przypadkowy lepniak, ale zgadzam się z Tobą, że chce robić eksperymenty niesprawdzone, nie wyliczone, rozumnie wykalkulowane, od razu na ludziach. Uczeni, za nim coś wprowadzą do powszechnego użytku, badają to w swoich laboratoriach i to na szczurach, ewentualnie królikach. On chce od razu na ludziach. I to śmierdzi raczej nieuctwem. Nie zna procedur. Nygus nie zgłasza swojego geniuszu nikomu, władzy nie chce (podobno), pieniędzmi się nie interesuje (podobno), partii walczącej z niewolnictwem nie założy, książki swojej nie wyda, ale walczy, bo............nienawidzi systemu, który się chce mu do dupy dobrać za lewe kupno ziemi, bank za niespłacone raty i to z odsetkami (dlatego w jego systemie umowy są praktycznie nie ważne), czyli facet z potężnymi frustracjami, które wylewa na tym forum. Gdyby był ekonomistą to by się w takie dureństwa nie wepchnął sam. A tak teraz gra rolę skrzywdzonego przez system któremu dorabia jak może wymyślane wady, krzywdzące społeczeństwo. KALEKA!Proponuję eksperyment z udziałem studentów i w zakresie wymiany drobnych świadczeń? Czy to zapowiedź katastrofy? Studenci potrzebują przeprowadzać różne eksperymenty, żeby rozwijać swoje poglądy i umiejętności. Sama korzyść, zero strat. |
#174 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Czy to mogą być lata?> Być może. Mimo to, to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od waszego modelu, w którym najemy robol nie tylko niczego nie zdobywa przez całe swoje życie ale jeszcze traci wszystko co dostał od innych.Od czego lepsze? brak zamówień zwolnienia ludzie bez pracy to ma być lepsze? Czy ty rozumiesz konsekwencje swojego pomysłu? Bo ja widzę że nie. Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz albo rżniesz głupa. Zostajesz zwolniony z pracy bo brak zamówień a ty mi mówisz że to lepsze? > Do kogo ta mowa cwaniaku? Ja się pytam do kogo ta mowa pajacu? Nazwałem cię kiedyś bandytą cwaniakiem kłamcą? |
#175 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Skoro nie można zaciągnąć pozyczki to wylatujesz z roboty bo nie ma kto kupić materiałów na dom.> Jest jeszcze inna możliwość.> Skoro nie możesz pożyczyć ale potrzebujesz pieniędzy i wiesz, że inni je posiadają (księga kapitału jest jawna) również dzięki efektom twojej pracy, to zamiast pożyczać i ładować się kanał bez wyjścia, wyraziście prosisz o podniesienie własnego wynagrodzenia.> Przeszło Ci przez myśl, że materiały można nabyć nie tylko z długu ale również z wynagrodzenia za pracę?Noo....a tobie przeszło przez myśl ile to będzie trwało i ile firm zbankrutuje? Szefie proszę o podwyżkę farmer zlituj się nikt nie kupuje blachy na dom. ja się zastanawiam kiedy to jebnie a ty mnie pytasz o podwyzke. Słuchaj farmer sprzedaj komuś blachę to dam ci podwyżkę. Kiepsko szefie był typ mówił że ma debet z dwóch hulajnóg a to starczy na obicie komina. Szefie a jakby szef poprosił.....nie no qrwa szef musi czekać aż ktos kupi. |
#176 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >>Skoro nie można zaciągnąć pozyczki to wylatujesz z roboty bo nie ma kto kupić materiałów na dom.> >Jest jeszcze inna możliwość.> >Skoro nie możesz pożyczyć ale potrzebujesz pieniędzy i wiesz, że inni je posiadają (księga kapitału jest jawna) również dzięki efektom twojej pracy, to zamiast pożyczać i ładować się kanał bez wyjścia, wyraziście prosisz o podniesienie własnego wynagrodzenia.> >Przeszło Ci przez myśl, że materiały można nabyć nie tylko z długu ale również z wynagrodzenia za pracę?> Noo....a tobie przeszło przez myśl ile to będzie trwało i ile firm zbankrutuje?> Szefie proszę o podwyżkę> farmer zlituj się nikt nie kupuje blachy na dom. ja się zastanawiam kiedy to jebnie a ty mnie pytasz o podwyzke.> Słuchaj farmer sprzedaj komuś blachę to dam ci podwyżkę.> Kiepsko szefie był typ mówił że ma debet z dwóch hulajnóg a to starczy na obicie komina.> Szefie a jakby szef poprosił.....nie no qrwa szef musi czekać aż ktos kupi.> W moim modelu kupujesz za 200 oszczędności dostajesz 200 debetu, kupujesz za 200 z debetu, dostajesz kolejne 200 do 400 debetu, kupujesz za te 200, dostajesz kolejne 200 do 600 debetu itd. Jeżeli miales znaczne obrotu pieniężne, twój debet przyrasta natychmiast, jeżeli miniejsze wolniej, w tempie twoich dotychczasowych obrotów. Mozesz w ten sposób zadłużać się i kupować w nieskończoność, nie musisz nawet nigdy debetu spłacić, bylebyś płacił podatek od własności. Nie wystarczy Ci na podatek po wyczerpaniu debetu, tracisz świadectwo własności za środki z najwyższej wyceny, które w pierwszej kolejności pokrywają debet, reszta zostaje dla Ciebie ale twoj limit oszczędności spada więc musisz za resztę coś kupić, żeby kasa nie przepadła. Czynisz fałszywa projekcje rozwoju mojego modelu twierdzac, że intensywna wymiana świadczeń będzie w nim niemożliwa. To nie jest prawda. Tego można dowieść w eksperymencie. |
#177 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Do kogo ta mowa cwaniaku?> Ja się pytam do kogo ta mowa pajacu? Nazwałem cię kiedyś bandytą cwaniakiem kłamcą?Przepraszam. Unioslem sie emocjonalnie i padło akurat na Ciebie. Postaram się takich określeń w przyszłości unikać. |
#178 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Wyłożyłeś się na prostym pytaniu o toaletowy papier w tej strefie eksperymentu> >szach mat> >po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie> Podczas eksperymentu nie potrzeba wytwarzać wszystkich niezbędnych dóbr.A które są zbędne? Mydło? > Początkowo to mogą być drobne świadczenia wzajemne np. wśród studentów studiów ekonomicznych - korepetycje, przygotowanie posiłku, wystawienie sztuki lub zorganizowanie koncertu, posprzatanie pokoju.1 Sprzeczność To miała być oddzielona strefa 2 Widać po tobie żeś pracy nienawykły, ja jeszcze nie widziałem studenta, któremu trzeba by było sprzątać pokój 3 I jak tu wycenić czyjś majątek? Niedobrze mi się robi od tej twojej pogardy. > Nie wolno sądzić inaczej niż Ty?Wolno. Ja ci nie bronię, ale raczej nie wypada pipcyć od rzeczy > Mam inne od twoich poglądy i skoro wierzysz w demokrację zaakceptuj to!"Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale nie do własnych faktów" > Zaakceptuj, że można uważać inaczej niż Ty.Uważać tak, postrzegać już niekoniecznie Nie możesz przeczyć faktom.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#179 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > To miała być oddzielona strefaNIE! Żadne mury, zasieki, druty pod napięciem, wieżyczki strzelnicze mnie nie interesują! Albo księga kapitału działa wśród innych systemów a użytkownik księgi wśród ludzi kierujących się innymi zasadami albo księgi kapitału w ogóle nie ma. O jakiejkolwiek IZOLACJI nie może być nawet mowy! |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >>Wyłożyłeś się na prostym pytaniu o toaletowy papier w tej strefie eksperymentu> >>szach mat> >>po kilku dniach ciulu wracasz do mantry o eksperymencie> >Podczas eksperymentu nie potrzeba wytwarzać wszystkich niezbędnych dóbr.> A które są zbędne?> Mydło?> >Początkowo to mogą być drobne świadczenia wzajemne np. wśród studentów studiów ekonomicznych - korepetycje, przygotowanie posiłku, wystawienie sztuki lub zorganizowanie koncertu, posprzatanie pokoju.> 1 Sprzeczność> To miała być oddzielona strefa> 2 Widać po tobie żeś pracy nienawykły, ja jeszcze nie widziałem studenta, któremu trzeba by było sprzątać pokój> 3 I jak tu wycenić czyjś majątek?> Niedobrze mi się robi od tej twojej pogardy.Pokoju po imprezie nie muszą sprzątać wszycy, może posprzątać jeden za 5 w waszym podlym kapitalizmie i np. za 10 minutek w moim ludzkim. To żaden dyshonor. > >Nie wolno sądzić inaczej niż Ty?> Wolno. Ja ci nie bronię, ale raczej nie wypada pipcyć od rzeczy> >Mam inne od twoich poglądy i skoro wierzysz w demokrację zaakceptuj to!> "Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale nie do własnych faktów"> >Zaakceptuj, że można uważać inaczej niż 9Ty.> Uważać tak, postrzegać już niekoniecznie> Nie możesz przeczyć faktom.> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyMam prawo do sprzecznych poglądów. Mogę świat postrzegać inaczej niż Ty, sprzecznie z Tobą. Musisz to zaakceptować tak i ja muszę teraz akceptować panowanie waszego podlego kapitalizmu, opatlrtego na utajnionej i nieopodatkowanej, państwowo, przymusowo egzekwowanej własności. Jesli Ty nie będziesz musiał tolerować mojego odmiennego widzenia świata i spróbujesz mnie przemocą ograniczać, blokować, banować to ja automatycznie nabieram prawa do terroryzmu, żeby agresją odpowiedzieć na twoją agresję. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|