 |
Prześladowania chrześcijan w Polsce Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-12-2009 10:21 | Koraszewski (82900 punktów) | Prześladowania chrześcijan w Polsce
44 na 46 | „...prześladowanie wierzących jawi się we współczesnym świecie także przez działania zmierzające do usuwania krzyży z miejsc publicznych.” –ks. profesor Jan Dyduch. Od czasów rzymskich prześladowania chrześcijan nigdy nie były w Polsce tak okrutne. Kapłanów wygnano z kościołów, zabroniono im wygaszania kazań, każdego dnia dziesiątki chrześcijan rzuca się lwom na pożarcie. Zostali wypchnięci do katakumb, gdzie każdego dnia muszą słuchać w radio i w telewizji sączącej się od rana do nocy ateistycznej propagandy. Głodne lwy biegają od sanktuarium do sanktuarium wyłapując wystraszonych chrześcijan przemykających pod ścianami, żeby zanieść błagania do Maryi. Sterroryzowani chrześcijanie nigdzie nie znajdują spokoju. Leżą krzyżem w piwnicach i nie odważają sie wyjść na ulice, gdzie czyhają na nich watahy strasznych ateistów. Trybunały odmawiają im prawa do oddychania. Biedni chrześcijanie, ateiści rozbestwili się tak bardzo, że odważają się zadawać pytania, kwestionować biskupia moralność, krytykować, a nawet mówią, że państwo nie musi być własnością Kościoła. Czy nie powinniśmy ograniczyć troszkę prześladowania chrześcijan?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Dalej..kanik (3636 punktów) (zablokowany) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > Oprócz tego, że to żart - to jednak wokół Apple naprawdę wykształciło się coś w rodzaju kultu.Dobrze zrobiony marketing. Pracowałem na Mac'ach nic tylko się wkurzałem. Zainstalowałem nie pamiętam jaki już kontener Java EE (tzn wtedy J2EE) to po odpaleniu w przeglądarce applet się nie uruchamiał. Inną przeglądarkę odpaliłem to co innego nie działało. Zmieniłem wersje javy to znowu w ogóle się nie uruchamiało. Generalnie w robocie była tendencja przesiadki na MACi nieliczni byli zadowoleni ale większość przeklinała dzień, w których MAC pojawił się na ich biurku. Jedyna zaleta, to wielkość. Nawet wygląd klawiatury działał mi na nerwy  . |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | |
#348 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | Masz jeszcze 9. Ulżyj swojej frustracji  |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | |
#350 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > Wyjaśnij co to "pełny wzorzec zachowań" i czym się różni od wzorców wynikających z codziennego obcowania w rodzinie tworzonej przez parę homo.Pełny znaczy męski i żeński, chyba że uznasz homoseksualny za trzeci czyli nijaki. |
#351 1 na 1 | Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > [...] tutaj pusta ściana po krzyżu to też symbol - i to na pewno nie neutralności, to wyraźna światopoglądowa deklaracjaRozumiem, że w swojej toalecie na każdej scianie masz po 1 krzyżu. A jeżeli tylko na jednej toś w 3/4 ateista? Pozdrawiam Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne. |
kanik (3636 punktów) (zablokowany) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | No przecież napisałem, że zmuszenie tego badziewia do pracy to osobna praca  , uściślając nie zmuszenie samego OS'a tylko zmuszenia OS'a aby chciał współpracować z innymi aplikacjami. Moja przygoda z MAC'ami odbyła się w 2007 roku. Może działa to lepiej teraz. Ale generalnie jestem fanem blaszaków. Blaszak to wolność, wsadzisz w niego co chcesz, OS-ów maż też do wyboru. Np blaszak na którym teraz piszę gdy do kupiłem miał Mandrake'a zainstalowanego. O czym dowiedziałem się po rozpakowaniu kompa z pudeł. Niestety miał też założone hasło ale jakie to do dziś nie wiem  . Zresztą po przejrzeniu papierów i nie znalezieniu informacji o haśle zainstalowałem XP. Przełożyłem HD ze starego kompa i miałem system gotowy do pracy. Potem zainstalowałem sobie Vistę, po czym kupiłem dodatkowe HD i zainstalowałem Slack'a. Z MAC'iem zdaje się takie kombinacje nie byłoby możliwe. |
#353 1 na 1 | setarkos (10757 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | Tylko osoby szanujące i akceptujące obie płcie (rodziców dziecka) mogą je w pełni szanować i akceptować. Tyle wystarcza, by odchylonym w stronę mono(bez)płciowości praw do adopcji nie dawać. (na prucie czasami szkoda nerwów) |
#354 1 na 1 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | Nie wiem. Ja widzę system UNIXOWY z wszystkimi tego zaletami wzbogacony o bajowy lecz mimo to przejrzysty interfejs, z systemową integracja aplikacji zostawiająca Windowsa lata do tyłu, plus możliwość postawienia dowolnego innego systemu, natywnie, w wirtualizacji, lub hybrydowo z opcjonalna wirtualizacją fizycznej partycji (w VM Ware czy Parallels). Powrót do windowsa, gdy czasami u kogoś pracuję, jawi mi się jako paraliżujące doświadczenie, a brak multimedialnego frameworka w typie QuickTime, oraz innych zintegrowanych komponentów (Core Image, Core Video, Core Sound, etc..) czyni inne systemy prawie bezużytecznymi z mojej perspektywy. dnoterlikowskiego.blogspot.com/ |
#355 1 na 1 | Smith (10069 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > mylisz się. nie jesteś jedyny.Zgłoś wniosek o dodatkowe minusy dla dyskryminowanych przedstawicieli odmiennych upodobań seksualnych. Przecież to chyba logiczne, że jak jest ich mniej to powinni mieć więcej, żeby zaistniał tak modny, sprawiedliwy parytet.  |
| Adam Wojtkiewicz (3958 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > No przecież napisałem, że zmuszenie tego badziewia do pracy to osobna praca , uściślając nie zmuszenie samego OS'a tylko zmuszenia OS'a aby chciał współpracować z innymi aplikacjami.> Moja przygoda z MAC'ami odbyła się w 2007 roku. Może działa to lepiej teraz. Ale generalnie jestem fanem blaszaków. Blaszak to wolność, wsadzisz w niego co chcesz, OS-ów maż też do wyboru. Np blaszak na którym teraz piszę gdy do kupiłem miał Mandrake'a zainstalowanego. O czym dowiedziałem się po rozpakowaniu kompa z pudeł. Niestety miał też założone hasło ale jakie to do dziś nie wiem . Zresztą po przejrzeniu papierów i nie znalezieniu informacji o haśle zainstalowałem XP. Przełożyłem HD ze starego kompa i miałem system gotowy do pracy. Potem zainstalowałem sobie Vistę, po czym kupiłem dodatkowe HD i zainstalowałem Slack'a. Z MAC'iem zdaje się takie kombinacje nie byłoby możliwe.Byłyby możlie. A skąd wziąłęś takie Xp które działa po przełożeniu HD do innego komputera? Bo z reguły nie działa i trzeba przeinstalować. A jeśli to wersja OEM to trzeba znowu aktywować telefonicznie. Chyba że miałeś pirata? I wszystko jasne  Adam
Rzeczy nie są takie, jakimi wydają się być. Nie są też inne. |
kanik (3636 punktów) (zablokowany) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > Bo z reguły nie działa i trzeba przeinstalować. A jeśli to wersja OEM to trzeba znowu aktywować telefonicznie. Chyba że miałeś pirata? I wszystko jasne A widzisz brachu i tu Cię mam  . Ani pirat ani kupiony. Jako student uczelni, która miała podpisaną umowę z Microsoftem, pracownicy i studenci mieli dostęp do darmowego softu. Swoją drogą konto w Microsoft działo mi jeszcze jakieś 2 lata temu, kilka lat po zakończeniu studiów  . Zresztą Vistę też mam z www.wi.zut.edu.pl/uslugi/msdnaa . Co prawda nie pamiętam czy musiałem aktywować coś ale chyba nie. |
| Adamiak (36436 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > ... chodzi o to by nienormalni pederaści i homusie łapy z dala trzymały od dzieciątek. Brakuje przecinka przed "by". |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce | > Oczywiście widzisz chyba, że i ta demokracja nie jest wolna od grzechu populizmu.Demokracja się opiera o populizm, taki ustrój
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#360 1 na 1 | Autografka (10638 punktów) | Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce |
> Demokracja się opiera o populizm, taki ustrójMasz rację. A znasz lepszy ustrój?
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe] |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|