 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >>>Jeśli.> >>Chcesz napisać, że częściej śledzisz prozę szaleya, a nigdy lub prawie nigdy Hamerlika, w ich rozmowach? > >"Szaleya" rozumiem jako freudowska literówkę.  > >A szarleyowych postów nie trzeba wiele czytać, żeby natrafić na te jego 'szaleye'.> Widzę ucieczki powoli wchodzą ci w krew.Jakie ucieczki? > > Po co wyrażać zdanie, nie lepiej trzymać się faktów?> Najlepiej trzymając się faktów wyrażając to zdaniami.Ale "trzymać się faktów wyrażając to..." czy "trzymając się faktów wyrażać to..."? Oraz jakie "to"?
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >>>Na fR nie miejsce na irytacje.> >> Wyczytałaś to może w kodeksie forum?> > Tutaj wyczytałam.> Czasem warto konkretnie napisaćKonkrety znajdziesz w regulaminie fR. > >> Wybacz, ale nie masz prawa mówić innym na co tu jest miejsce, a na co nie.> > Wybacz, ale jakim prawem mi to mówisz?  > Prawem kodeksu forum.I ten kodeks daje Ci większe prawa niż mnie? > >>Świat Hamerlika nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości;> >Oczywiście, przecież ten "jego świat" to taka propozycja.> Rzeczywistości stosunków międzyludzkich. W ogóle się od nich oderwał.Słusznie, bo stosunki międzyludzkie są częścią tworzonego przez niego systemu gospodarczego. > > a w obyciu grzeczność> 'Ocipiałaś'Nieokrzesanyś. > Przez pierwszy miesiąc, czasem maks rok nieomal każdy tutaj, może prócz ciebie, skupia się w tych rozmowach z H na faktach...I do faktów powinni się ograniczyć. No chyba, że się z H-K zaprzyjaźniają.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> 'Skoro' i 'dobrze' to robocze założenie, czy pewność?  To nie jedno, a dwa pojęcia, więc nie mam pojęcia. 
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Nie masz pojęcia, bo czujesz że musisz pomyśleć 2x? Ho ho.. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Tu idzie o link dowodzący słuszności tego zarzutu, takiego nie podałeś.Znów chcesz, bym ci pomógł..  > >>>> Dodam jeszcze, że w kontekście tej krytyki zaciekawia> >>>> mnie Twoja wrażliwość na styl b. wielu wypowiedzi szarleya.> >>> Jakich?> >> Wulgarnych.> > Ok. Co zarzucasz mojej wrażliwości?> Napisałam, że coś jej zarzucam?Faktycznie, widać nieodpowiedzialnie się domyśliłem. Cieszę się, że moja wrażliwość może jeszcze nie fascynuje, ale Cię zaciekawia. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Nie masz pojęcia, bo czujesz że musisz pomyśleć 2x? Ho ho..  Nie muszę ani razu, ponieważ Twoje pytanie jest: 1. nieuprawnione 2. bezsensowne. Czyli problemem jest Twoje niepomyślenie 2x.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Pisanie, rzetelna dopowiedz na pytanie, oraz ofiarne próby zakończone fiaskiem to nie jedno, a trzy pojęcia 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Pisanie, rzetelna dopowiedz na pytanie, oraz ofiarne próby zakończone fiaskiem to nie jedno, a trzy pojęcia  I jak ktoś twierdzi, że jedno, to jego problem.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > I jak ktoś twierdzi, że jedno, to jego problem.No tak, z 'tamtym' twoim 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >I jak ktoś twierdzi, że jedno, to jego problem.> No tak, z 'tamtym' twoim  Ja nie mam problemu.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Nie pisałem, że masz problem. Zestawiłem tylko Twoje "I jak ktoś twierdzi, że jedno" z "tamtym' twoim".
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Nie pisałem, że masz problem.To o czyj problem szło Ci tu?
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|