Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

10-07-2009 20:38 - Odp: Gratulacje, Hip Hip Hurrra i inne takie chwalenia siebie oraz inn
10-07-2009 20:31 - Odp: Gratulacje, Hip Hip Hurrra i inne takie chwalenia siebie oraz inn
10-07-2009 20:25 - Odp: Gratulacje, Hip Hip Hurrra i inne takie chwalenia siebie oraz inn
10-07-2009 19:44 - Odp: Przyjście 3
10-07-2009 19:22 - Gratulacje, Hip Hip Hurrra i inne takie chwalenia siebie oraz innych:P
10-07-2009 18:54 - Odp: Przyjście 3
10-07-2009 11:48 - Odp: Czy Trollem się bywa?
10-07-2009 11:34 - Odp: Przyjście 3
10-07-2009 10:40 - Odp: Przyjście 3
10-07-2009 03:20 - Odp: Czy Trollem się bywa?
09-07-2009 11:32 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
09-07-2009 10:20 - Odp: Powrót taty
08-07-2009 22:23 - Odp: Powrót taty
08-07-2009 19:04 - Odp: Ignorowanie trolla
07-07-2009 23:25 - Odp: Jackson nie żyje
07-07-2009 22:48 - Odp: Przemyślenia...
07-07-2009 22:03 - Odp: Misja mediów publicznych.
07-07-2009 21:08 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
07-07-2009 20:40 - Odp: Jackson nie żyje
07-07-2009 09:03 - Odp: Nasi ulubieńcy
07-07-2009 08:52 - Odp: Ignorowanie trolla
06-07-2009 21:37 - Odp: Ignorowanie trolla
06-07-2009 21:30 - Odp: Ignorowanie trolla
06-07-2009 20:31 - Odp: Ignorowanie trolla
06-07-2009 20:20 - Odp: Ignorowanie trolla
06-07-2009 20:09 - Odp: Ignorowanie trolla
05-07-2009 17:30 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
05-07-2009 16:16 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
05-07-2009 12:44 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
05-07-2009 12:34 - Odp: Tragedia Kościoła Katolickiego!
05-07-2009 12:07 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
05-07-2009 10:51 - Odp: Prawo publikacji nowego wątku.
04-07-2009 18:24 - Odp: Ateizm VS religia = agresja?
04-07-2009 16:17 - Odp: Emerytury. Miało być normalniej, a będzie, jak zawsze.
04-07-2009 14:49 - Odp: Tajemnica spowiedzi
04-07-2009 14:38 - Odp: Molestowanie w konfesjonale
04-07-2009 13:13 - Odp: Molestowanie w konfesjonale
04-07-2009 12:52 - Odp: Molestowanie w konfesjonale
03-07-2009 11:56 - Odp: Homofobia na forum
03-07-2009 11:37 - Odp: Homofobia na forum
03-07-2009 11:18 - Odp: Homofobia na forum
03-07-2009 09:19 - Odp: Homofobia na forum
03-07-2009 08:59 - Odp: Homofobia na forum
02-07-2009 17:00 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 11:08 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 10:54 - Odp: Prawda jest jedna.
02-07-2009 10:18 - Odp: "Adopcja homoseksualna" czyli o co tyle hałasu
02-07-2009 08:19 - Odp: Wyobraźmy sobie ...
02-07-2009 08:07 - Odp: Dlaczego ZUS nie ma pieniędzy?
01-07-2009 11:53 - Odp: Cuda na kiju
01-07-2009 10:04 - Odp: Wyobraźmy sobie ...
01-07-2009 09:14 - Odp: Cuda na kiju
01-07-2009 09:02 - Odp: Cuda na kiju
01-07-2009 09:00 - Odp: Cuda na kiju
01-07-2009 08:30 - Odp: Cuda na kiju
01-07-2009 07:53 - Odp: Prawda jest jedna.
01-07-2009 07:20 - Cuda na kiju
01-07-2009 04:56 - Odp: Wyobraźmy sobie ...
01-07-2009 04:16 - Odp: Chemtrails
01-07-2009 04:00 - Odp: Bóg istnieje
30-06-2009 10:23 - Odp: Feministyczny Salon Historyczny
30-06-2009 08:41 - Odp: KomĘtatornia
29-06-2009 23:58 - Odp: Dyskryminacja katolików w Polsce, czyli jeszcze o tolerancji.
29-06-2009 23:33 - Odp: Placownik zamyka, a ja otwieram.
28-06-2009 23:12 - Odp: Nauka niepokoi niewierzących
28-06-2009 20:23 - Odp: Faszyści, czy tylko kretyni?
28-06-2009 18:48 - Odp: Faszyści, czy tylko kretyni?
28-06-2009 17:03 - Odp: Powodzie
28-06-2009 02:27 - Odp: Powodzie
28-06-2009 00:46 - Odp: Filozoficzno-społeczna refleksja na płcią
28-06-2009 00:25 - Odp: Powodzie
27-06-2009 23:37 - Odp: KomĘtatornia
27-06-2009 14:46 - Odp: Forever Young
27-06-2009 14:44 - Odp: Forever Young
27-06-2009 14:38 - Odp: Jackson nie żyje
27-06-2009 13:26 - Odp: KomĘtatornia
27-06-2009 13:11 - Odp: Jackson nie żyje
27-06-2009 02:41 - Odp: Wspieranie WC w TV:)
27-06-2009 02:16 - Odp: Kilka słów o ewolucji
27-06-2009 02:03 - Odp: Przemyślenia...
26-06-2009 23:59 - Odp: KomĘtatornia
26-06-2009 10:34 - Odp: KomĘtatornia
26-06-2009 10:18 - Odp: Przemyślenia...
26-06-2009 09:50 - Odp: Drzewo niepoprawne historycznie.
26-06-2009 09:19 - Odp: KomĘtatornia
26-06-2009 01:20 - Odp: Wyznanie wiary wg katolików
26-06-2009 00:28 - Odp: Przemyślenia...
25-06-2009 23:27 - Odp: Przemyślenia...
25-06-2009 22:28 - Odp: KomĘtatornia
25-06-2009 22:06 - Odp: Przemyślenia...
25-06-2009 16:44 - Odp: Przemyślenia...
25-06-2009 14:10 - Odp: Pytanie o ateizm.
25-06-2009 14:01 - Odp: zbłądziłam
25-06-2009 12:31 - Przemyślenia...
25-06-2009 11:43 - Odp: zbłądziłam
25-06-2009 11:37 - Odp: KomĘtatornia
25-06-2009 10:44 - Odp: KomĘtatornia
25-06-2009 09:46 - Odp: KomĘtatornia
25-06-2009 01:11 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 01:02 - Odp: zbłądziłam
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)