 |
Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-01-2019 13:46 | Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy?
-1 na 7 | Większość noworocznych życzeń, obok życzenia szczęścia i zdrowia zawierają w sobie życzenie pieniędzy. Czy naprawdę, życzymy sobie kawałków papieru z zadrukowanymi cyframi, zapisów liczb na serwerach bankowych albo sztuk szlachetnych metali co się w słońcu mienią, czy za tym życzeniem kryje się życzenie władzy nad innymi ludźmi?
Czyż za życzeniem pieniędzy, nie kryje się w rzeczywistości życzenie, że ktoś inny niż ja pójdzie w góry do lasu, poświęci swój czas i energię życiową, wykorzysta własny organizm, nazbiera jagód i mi je przyniesie a ja je zjem. Nie dla siebie nazbiera jagód, lecz dla mnie, nie on je zje, lecz ja, nie ja stracę na to energię lecz on, nie zrobi tego co sam chce lecz zrobi to czego ja chcę.
Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy nad innymi ludźmi?
Czym byłby pieniądz, gdyby nikt z ludzi w zamian za niego nie zechciał się podporządkować? Niczym? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 Dalej..#1111 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Niefajnie, że nie chwalę waszego świataGań go do woli, tylko 1 używaj argumentów. Twoje konfabulacje nie są argumentoma. 2 patrz co ganisz, bo jeśli przeszkadza ci to czego NIE MA to co chcesz ganić? 3 nie gań tego, że emeryt ma altankę 4 zaproponuj coś lepszego a nie gorszego I nie pipc o złotych wieżach, skoro chcesz opodatkować rower listonosza
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#1112 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | Kto z kasa rzuci się na altanke na prowincji, skoro takich stoi 10.000 do wziecia za grosze? We własności, we władaniu nie może być przywilejów albo każdy kto posiada własność płaci od niej podatek albo nikt, jak teraz podatek od chleba. Sądzisz, że kiedy taki Korwin Mikke zainwestuje zarobiona kasę w 8 działek budowlanych, których nie potrzebuje, to to nie wpłynie na sytuację innych? Dziadostwo dla zabezpieczenia siebie samych wprowadziło w stan niebezpieczenstwa pozostałych. Niewolnik jest sprawny dopiero wtedy kiedy czuje się nieustannie zagrożony. To go motywuje do posłuszeństwa. |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > >Chyba, że wizja cudnego świata to tylko projekcja kolesi - wzajemnych adoratorow - niezłych cwaniaków, którzy własną wolność opierają na zniewoleniu innych.> Mowisz o swoim duposystemie?> W moim systemie w zakresie kapitału działasz jawnie, czyli tak jak się tego najbardziej obawiacie i jeśli jesteś bezwzględny w swoich wyborach i szarpiesz tylko do siebie to to widac. W moim modelu nie przysporzysz garba drugiemu człowiekowi dzięki niewiedzy i kulturze przymusu nawet jeśli będziesz chciał, po prostu nie uda Ci się. |
#1114 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > >>Chyba, że wizja cudnego świata to tylko projekcja kolesi - wzajemnych adoratorow - niezłych cwaniaków, którzy własną wolność opierają na zniewoleniu innych.> >Mowisz o swoim duposystemie?> >> W moim systemie w zakresie kapitału działasz jawnie, czyli tak jak się tego najbardziej obawiacie i jeśli jesteś bezwzględny w swoich wyborach i szarpiesz tylko do siebie to to widac.> W moim modelu nie przysporzysz garba drugiemu człowiekowi dzięki niewiedzy i kulturze przymusu nawet jeśli będziesz chciał, po prostu nie uda Ci się.A, o.k. Jednak o swoim duposystemie mowiles 😀 |
#1115 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Rożni nas przede wszystkim przepaść jeśli chodzi o wartości i podejście do pracy:> pracowałem w życiu dużo, pracuję obecnie nie mniej intensywnie. Czegoś tam się dorobiłem.Może podzielmy pracę na klasy a potem mówmy o podejściu do pracy. Chcesz mi powiedzieć, że na taśmie dałbyś z siebie wszystko? Raczej nie, z tym, że po co twój majestat zniżać do takich wizji? > Wcześniej, zanim poszedłem do pracy, cieszyło mnie to co studiuję, pasjonowały momenty odkrywania przede mną rożnych zjawisk fizycznych przez moich nacuczycieli i profesorów.> Uczyłem się chętnie.Ja też. > Poszerzałem swój światopogląd nie tylko na uczelni, dziś sprawia mi ogromną frajdę, gdy nad czymś się namęczę i służy to potem ludziom.Mi też. > Pamiętam jak dziś mój pierwszy pobrudzony rysynek techniczny w rękach robotników, pamiętam wzruszenie.  Ja kiedyś przypomnę sobie, jak musiałem zwalczać panowanie twoich poglądów w umysłach ludzi, żeby żyło się trochę lepiej.  > Ty rozpatrujesz pracę jako przymus niewolnczy, a jej efekty jako czyjąś władzę nad kims, brak dominacji itd.Ciężka praca, z której nie możesz wyżywić się i zdobyć własnego domu jest niewolnictwem. Chyba nie zaprzeczysz. > "Flow" czułeś może ostatni raz wytedy, gdy byłeś w zarządzie firmy windykacyjnej.To nie była fajna praca, duży stres, wiąż tylko poważne problemy ludzi. Żałuję, że się jej podjąłem, zupełny przypadek związany z praktyką, bo pewnie istotnie wpłynęła na moją osobowość. > Zawsze, gdy mam coś podpisać - zastanawiam się nad tym długo, ważę to w sercu i idę niekiedy do prawnika na konsultacje. MAM ŚWIADOMOŚĆ KONSEKWENCJI WŁASNYCH DECYZJI.Też tak miałem. Potem zainteresowałem się filozofią i wszystko stało mi się nagle zupełnie obojętne, kwity były już podpisane więc na obojętność tak naprawdę nie było miejsca. Trochę wybudził mnie ze snu upadek z dużej wysokości ale też nie do końca. Nadal wiele spraw z waszego świata jest mi obojętna, nie mogę zmusić się do myślenia o nich tak jak Wy. To jest oczywiście dość samodestrukcyjne, bo w wilczym świecie musisz być wilkiem inaczej po Tobie. Z jakiś powodów jednak pozwalam sobie na wyniszczenie, nie bronię się. Może z pogardy dla świata, może z postrzegania ludzi jak potwory, może z braku nadziei sam już nie wiem. Po prostu na wielu rzeczach, na których powinno mi zależeć mi nie zależy. > Każdy z nas doszedł do swojej sytuacji w życiu inną drogą. Gołym okiem widać, że nie jesteśmy w tym samym miejsc.> Krystian, pozwól że zadam ci osobiste pytanie: jaki jest prawdziwy powód twojego pisania tutaj przez tak długie lata? Banowano cię, teraz kierują twoje wątki głównie do bazgrołów, a ty wciąż piszesz.I ten milusiński głosik jadowitej żmii  Żeby twój światopogląd przestał panować nad umysłami ludzi. > Może jedynie ekshibicjonizm trochę osłabł.Przez chwilę sądziłem, że w dążeniu do dobra szczerość jest ważna, dopóki Ciebie nie poznałem i nie przekonałem się, że każda szczerość zostanie wykorzystana przeciw mnie > Czy aby na pewno chodzi ci o własną rewoluację? O twoją dominację nad innymi? Wg mnie nawet sam nie wierzysz, że pisaanie w twoim sytylu cokolwiek zmieni w ludziach na lepsze.Szarley się zmienia pod moim wpływem, Ty nie. Ludzie są różni, Ciebie raczej nie przekonam. > W kazdym razie efekty w bliźnich po tych ładnych paru latach już możesz zobaczyć: drwią z ciebie, nie trakują poważnie łżacznie z moderacją. Czasem forumowicze obrzucsają inwektywami gdy np. bywasz ich pytania milczeniem.Jacy ludzie? Ty i twoi kumple chciałeś napisać chyba. Świat nie kończy się na czubku twojego nosa. > Moje robocze założenie jest takie, że szukasz tu przyjaciół, względnie w wersji light: szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać (dla towarzystwa) pozostając autentycznym.Moje jest inne. Z mozołem i pracowicie odbieram Ci pozycję w tym miejscu, a potem zrobię to z pracowitością i konsekwencją w drugim miejscu i w trzecim i dalej. Aż tu oto nagle znajdą się tacy, którzy zaczną dostrzegać w Tobie i Tobie podobnych jadowite żmije, które ja dostrzegłem, które używają wygładzonych fraz i nienagannych słówek, nie dla bycia przyjacielskim lecz dla manipulacji. Jacku mam wrażenie, że dostrzegasz, że są już tacy, którzy też widzą w Tobie żmije, żeby nie użyć określenia tasiemca. Nie zwiedziesz mnie takim swoim pisaniem, ja nauczyłem się już kim jesteś naprawdę. Jesteś moim wrogiem. I nie dlatego, że szukam wrogów, żeby zyskać cel i motywację ale dlatego, że Ty jesteś autentycznym wrogiem, takim jak Ci z bajek. > Ukrywanie twojej natury pełnej błedów, sprzeczności i egzystencjonalnego bólu nie interesuje cie, pokazywanie się na twój sposób powoduje, że w innych uruchamiasz tylko emocje negatywne, z tego powodu tez osiągniecie towarzystkiego celu jest bardzo, bardzo trudne. I ludzie się odsuwają.Ostracyzm zawsze towarzyszy różnym światopoglądom. Nic nowego się nie dzieje. Chodzi o to, żeby przesunąć ten ostracyzm w twoją stronę, żebyś to Ty miał się czego wstydzić i co ukrywać. > To na roboczo.> Jak jest naprawdę?Naprawdę to buduję nowy lepszy świat. Już nie twój i już nie wasz. Sam go nie zdziałam to już wiem i może nawet się na niego nie załapię ale przynajmniej dam trochę swojej energii i siły swojemu następny, temu który kiedyś pokona ważą niefajną wizję dobra i zła. |
#1116 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > A, o.k. Jednak o swoim duposystemie mowiles 😀A gdybym mówił o waszym duposystemie, w którym pobiera pod przymusem się podatek od chleba, żeby przerobić go na dopłatę banksterki, której zabrakło na wypłatę waszych depozytów po wypłacie premii na tłusto - to co? |
#1117 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | Zapomniałeś odpowiedzieć czy chlebuś z szyneczką smakował. Przecież śmierdzielu twierdzisz, że rolnicy pracują dwa razy w roku, a reszta wakacje Bedę ci to śmierdzielu przypominał dopóki ich nie przeprosisz za pogardę dla ich pracy. Życzę ci, żeby ci kiedyś owoców ich pracy na tydzień zabrakło. **** > Kto z kasa rzuci się na altanke na prowincji, skoro takich stoi 10.000 do wziecia za grosze?DEWELOPER DURNIU ! będzie miał kasę z nieoprocentowanego debetu i będzie zabierał starym ludziom domy i działki i wysiedlał ich pod most. PRZEMOCĄ > każdy kto posiada własność płaci od niej podatek albo nikt, jak teraz podatek od chleba.Każdy zapłaci. Właściciel Amazona 100 złotych , emeryt 1000 OOOps, przykro mi, w krystkonizmie nie ma emerytur. Nastąpi gigantyczna koncentracja własności. Udowadniano ci to setki razy gdybyś miał trochę samokrytycyzmu, to byś choć przeczytał argumenta > Sądzisz, że kiedy taki Korwin Mikke zainwestuje zarobiona kasę w 8 działek budowlanych, których nie potrzebuje, to to nie wpłynie na sytuację innych?W twoim systemie dokupi kolejnych 8, a potem wydzieli cienki pasek, żeby od paska granicy płacić podatek, potem połączy, poczeka na wycenę, wykorzysta debet dokupi kolejnych osiem, znów podzieli i podatek będzie płacił od 5-cm paska ziemi Korwin zapłaci grosze, listonosz więcej niż zarabia To jest system który zgeneruje potężną koncentrację kapitału a przy tym nie pozwoli biedocie wyjść z biedy Kowvin będzie dokupywał po 10 działek a listonosz płacił podatek od roweru i ewentualnie dokupywał metr do metra, jeśli bogacze mu na to pozwolą w swojej księdze Ilekroć ktoś zwraca ci na uwagę, to zaczynasz płakać jaki ten świat jest zły pod rządami szarleya miast PRZEMYŚLEĆ ARGUMENTA > Dziadostwo dla zabezpieczenia siebie samych wprowadziło w stan niebezpieczenstwa pozostałych.KOGO!!!! "Roboli" którzy śpią w parku? Nie ma takich w Berlinie > Niewolnik jest sprawny dopiero wtedy kiedy czuje się nieustannie zagrożony. To go motywuje do posłuszeństwa.Skończ jarać to gówno, z niewolnictwem należy walczyć a nie je wzmacniać Ty chcesz przywrócić niewolnictwo zakazem oszczędności i ubezpieczeń Wystarczy jedna ciężka choroba i człowiek musi sprzedać siebie bo ubezpieczeń nie ma, z pracy go zwolnią, oszczędności mieć wolno groszowe. Zdechnie. Oto krystkonizm Pewnie odpowiedz znów konfabulacjami o tym, że pracowałeś 40 godzin na dobę 10 dni w tygodniu za ziarenko ryżu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > >A, o.k. Jednak o swoim duposystemie mowiles 😀> A gdybym mówił o waszym duposystemie, w którym pobiera pod przymusem się podatek od chleba,Jakiego chleba? Tego który zawdzięczasz ciężkiej pracy rolników, których pracę nazywasz wakacjami, nierobie? Smakował?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#1119 -2 na 2 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > DEWELOPER DURNIU ! będzie miał kasę z nieoprocentowanego debetu i będzie zabierał starym ludziom domy i działki i wysiedlał ich pod most. PRZEMOCĄDeweloper działa dla kasy. To co robi, robi dla ludzi a nie żeby gniło. Nawet gdyby, to emeryt może to wynająć odnowione z dochodu z podatków. Zastanawiałem się nad tym, czy starszym ludziom należą się fory ale nie! Starzy ludzie to nie zgarbione staruszki, które nie mają siły, lecz zdyscyplinowani ludzie, którzy posiadają najwięcej z całego społeczeństwa. Nawet gdyby ludzie przez starzenie się tracili to jest to właściwe, bo ustępują tym samym miejsca młodym, którzy wykorzystają zasoby lepiej, również z korzyścią dla ludzi starych. > Ty chcesz przywrócić niewolnictwo zakazem oszczędności i ubezpieczeńPrzypominam, że oszczędności i ubezpieczenie to forma kapitału i zwykły robol tych pojęć nawet nie zna. > Wystarczy jedna ciężka choroba i człowiek musi sprzedać siebie bo ubezpieczeń nie ma, z pracy go zwolnią, oszczędności mieć wolno groszowe.> Zdechnie. Oto krystkonizmWiele chorób można uniknąć. Wystarczy nie zjadać 100 świń rocznie i wstać z fotela. Do tego potrzeba jeszcze trochę wolności. Każdy człowiek musi stać się odpowiedzialny za pozostanie zdrowym. Dziś wystarczy być zdrowym na umyśle, żeby podjąć pracę w wirtualnej rzeczywistości. |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Jakiego chleba?> Tego który zawdzięczasz ciężkiej pracy rolników, których pracę nazywasz wakacjami, nierobie?> Smakował?Domyślasz się już dlaczego limit oszczędności pieniężnych na poziomie 2 przeciętnych miesięcznych wynagrodzeń robola bez żadnej własności nie wykończy? |
#1121 1 na 1 | salek (4701 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Domyślasz się już dlaczego limit oszczędności pieniężnych na poziomie 2 przeciętnych miesięcznych wynagrodzeń robola bez żadnej własności nie wykończy?Wykończy go dopiero świadomość, że więcej swego niż dwie swoje wypłaty naraz nigdy w życiu oglądał nie będzie. Emerytury nie będzie także.. pozostanie tylko zdechnąć przy maszynie. Świetlana przyszłość czeka ludzi w tym twoim raju. |
#1122 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Może podzielmy pracę na klasy a potem mówmy o podejściu do pracy.> Chcesz mi powiedzieć, że na taśmie dałbyś z siebie wszystko? Raczej nie, z tym, że po co twój majestat zniżać do takich wizji?Znam śmierdzirobótko kilka cięższych prac niż taśma Np praca w gospodarstwie. Moc ludzi uciekło z gospodarstw, żeby stanąć przy taśmie A jeśli przy tej taśmie jest ci tak ciężko, to dlaczego nie przyjmujesz propozycji pracy w kopalni? > >Uczyłem się chętnie.> Ja też.Buahahahahahahahahahhahahahahahaha 1 Sam napisałeś, że imprezowałeś zamiast się uczyć 2 Poziom twojej wiedzy w KAŻDEJ dziedzinie świadczy o tym, że nie uczyłeś się wcale > >Pamiętam jak dziś mój pierwszy pobrudzony rysynek techniczny w rękach robotników, pamiętam wzruszenie.  > Ja kiedyś przypomnę sobie, jak musiałem zwalczać panowanie twoich poglądów w umysłach ludzi, żeby żyło się trochę lepiej.  Znów lekceważysz czyjąś pracę. Dlaczego? bo sam jesteś leniem i nierobem żyjącym z socjalu na koszt rolników > Ciężka praca, z której nie możesz wyżywić się i zdobyć własnego domu jest niewolnictwem. Chyba nie zaprzeczysz.nie niewolnictwem, ale krystkonizmem > >Zawsze, gdy mam coś podpisać - zastanawiam się nad tym długo, ważę to w sercu i idę niekiedy do prawnika na konsultacje. MAM ŚWIADOMOŚĆ KONSEKWENCJI WŁASNYCH DECYZJI.> Też tak miałem.Buahahahahahahahahahhahahahahahaha i dlatego zapłaciłeś 2000 euro za półminutę rozmowy przez telefon? sam już nie pamiętasz swoich konfabulacyj > Żeby twój światopogląd przestał panować nad umysłami ludzi.a zapanował krystkonizm. > Szarley się zmienia pod moim wpływem,Pochlebiasz sobie. Jedynie irytujesz > Moje jest inne. Z mozołem i pracowicie odbieram Ci pozycję w tym miejscu, a potem zrobię to z pracowitością i konsekwencją w drugim miejscu i w trzecim i dalej.... znalazłeś już kogoś do swojego raju bez emerytur? > Naprawdę to buduję nowy lepszy świat.bez emerytur, ubezpieczeń, prawa do reklamacji możliwości wyjścia z biedy. za to raj dla oszustów i cwaniaków Walnij się w czółko i odpowiedz DLACZEGO NIKT NIE POPIERA TWOJEJ WIZJI LIKWIDACJI EMERYTUR, NIEWOLNICTWA I JEDNOPERSONALNEJ KONCENTRACJI WŁASNOŚCI? DLACZEGO!!!!! bo ta idea jest do duuuuuuupy > Już nie twój i już nie wasz. Sam go nie zdziałam to już wiema zwolnicy gdzie?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#1123 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > >DEWELOPER DURNIU ! będzie miał kasę z nieoprocentowanego debetu i będzie zabierał starym ludziom domy i działki i wysiedlał ich pod most. PRZEMOCĄ> Deweloper działa dla kasy. To co robi, robi dla ludzi a nie żeby gniło.Dla ludzi wysiedli ludzi pod most? Pipcys jak Inuit po samogonie > Nawet gdyby, to emeryt może to wynająć odnowione z dochodu z podatków.Altankę???? Ty ciężki debilu wynajmujesz łazienkę w swoim mieszkaniu? Naprawdę masz kał w mózgu. > Zastanawiałem się nad tym, czy starszym ludziom należą się fory ale nie!Masz rację, zjedzmy ich. Białko się marnuje > Starzy ludzie to nie zgarbione staruszki, które nie mają siły, lecz zdyscyplinowani ludzie, którzy posiadają najwięcej z całego społeczeństwa.  > >Ty chcesz przywrócić niewolnictwo zakazem oszczędności i ubezpieczeń> Przypominam, że oszczędności i ubezpieczenie to forma kapitału i zwykły robol tych> pojęć nawet nie zna.Znów się debilu naćpałeś? > >Wystarczy jedna ciężka choroba i człowiek musi sprzedać siebie bo ubezpieczeń nie ma, z pracy go zwolnią, oszczędności mieć wolno groszowe.> >Zdechnie. Oto krystkonizm> Wiele chorób można uniknąć. Wystarczy nie zjadać 100 świń rocznie i wstać z fotela. Do tego potrzeba jeszcze trochę wolności.Znów się debilu naćpałeś? a co z chorobą, której nie udało się uniknąć? Człowiek musi sprzedać siebie bo ubezpieczeń nie ma, z pracy go zwolnią, oszczędności mieć wolno groszowe. Znów uciekniesz? > Każdy człowiek musi stać się odpowiedzialny za pozostanie zdrowym.znów zachlałeś jak wieprz? a słyszałeś kretynie np o komunikacyjnych wypadkach, albo o poślizgnięciu na chodniku? CO WTEDY CIĘŻKI KRETYNIE? ZDYCHAĆ bez ubezpieczeń i oszczędności? Oto krystkonizm! tłuuumy walą w ten twój świat tłuuuuumy!!! > Dziś wystarczy być zdrowym na umyśle, żeby podjąć pracę w wirtualnej rzeczywistości.A hamerlik, biedactwo pracuje przykuty do miejsca pracy 12 godzin na dobę 365 dni w roku za miskę ryżu  Wniosek, Hamerlik nie jest zdrowy na umyśle. Brak kontaktu ze światem już nieraz tego dowiódł Pogubiłeś się w swoich konfabulacjach, znów pewnie zaćpałeś mocarza, albo inne świństwo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > >Jakiego chleba?> >Tego który zawdzięczasz ciężkiej pracy rolników, których pracę nazywasz wakacjami, nierobie?> >Smakował?> Domyślasz się już dlaczego limit oszczędności pieniężnych na poziomie 2 przeciętnych miesięcznych wynagrodzeń robola bez żadnej własności nie wykończy?Pytanie brzmiało Jakiego chleba? Tego który zawdzięczasz ciężkiej pracy rolników, których pracę nazywasz wakacjami, nierobie? PRZECZYTAŁEŚ PYTANIE, CZY NAWET TAK PROSTY TEKST PRZERÓSŁ TWOJE INTELEKTUALNE ZDOLNOŚCI ? Śmierdzielu Napisałeś że rolnik pracuje dwa razy w roku, życzę ci tygodnia bez owoców pracy rolnika.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Czy życząc sobie pieniędzy życzymy sobie władzy? | > Napisałeś że rolnik pracuje dwa razy w roku, życzę ci tygodnia bez owoców pracy rolnika.Nie, Ty zapytałes jak rolnik ma przechować kasę przez pół roku w moim modelu po sprzedaży plonów a ja Ci odpowiedziałem, że powinien posiadać coś więcej niż tylko plon. I niepotrzebnie dałem Ci się sprowokować w przekomarzanki o pracy na roli zamiast Ci odpowiedzieć, że posiadanie pola, traktory i brony wystarczy, żeby kasę przechować, no wartość tego kapitału przekracza znacznie wartość plonów. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|