 |
Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-03-2014 14:30 | Hejtibeats (210 punktów) | Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :)
-6 na 12 | Witam Jako osoba wierząca od niedawna podejmę wymianę zdań. Każdy kto ma ochotę, niech przedstawi swój pogląd w sprawie tematu. Jeżeli nie wierzysz w żadnego Boga, żadne super siły, napisz krótko z jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Dalej..#1 17 na 17 | Grimar (1210 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Jeżeli nie wierzysz w żadnego Boga, żadne super siły, napisz krótko z> jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  Dlatego, że nie przekonano mnie, że istnieje. Podobnie jak nie przekonano mnie, że istnieje Wisznu, św. Mikołaj i transcendentalne istoty o kształcie trójkąta równoramiennego. |
#2 11 na 11 | PhallusAngelus (331 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Do nie wierzenia w jakiegoś tam, nie wiadomo jakiego Boga, przekonali mnie Racjonaliści z tego portalu i Ockham. Szkoda czasu na jałowe spekulacje... Natomiast do niewiary w konkretnych bogów (np. Jahwe, Kriszna itp.) przekonali mnie sami ich wyznawcy, nie potrafiąc przedstawić nawet jednego sensownego argumentu na to, ze to ich Bóg istnieje. |
#3 20 na 20 | panTeista (6808 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Witam > Jeżeli nie wierzysz w żadnego Boga, żadne super siły, napisz krótko z> jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  Brak śladów działalności bogów. Brzytwa Ockhama. Niezniszczalność materii/ energii, jej odwieczne bezprzyczynowe istnienie. Wiarygodność ewolucji. Wyłącznie ludzkie pochodzenie Biblii, to że jest ona kompilacją wierzeń wcześniejszych. Brak rozsądnych argumentów za istnieniem bogów. Pozdrawiam
Nadzieją na deklerykalizację Polski są wybory i Twój Ruch |
#4 12 na 12 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Jeżeli nie wierzysz w żadnego Boga, żadne super siły, napisz krótko z> jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  Niewłaściwie postawione pytanie. Co niby by mnie miało przekonać, że jakiś istnieje? Do nieistnienia pćmukli też nikt i nic mnie przekonywać nie musiało.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance. |
#5 5 na 5 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Witam> Jako osoba wierząca od niedawna podejmę wymianę zdań. Każdy kto ma ochotę, niech przedstawi swój> pogląd w sprawie tematu. Jeżeli nie wierzysz w żadnego Boga, żadne super siły, napisz krótko z> jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  Bo nie wierzę też w masę innych niepotrzebnych bytów. |
#6 13 na 13 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | >Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ?
Bo żaden o to nie prosi.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#7 1 na 1 Grzegorz K (280 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Koprolalia - patologiczna, nie dająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do obcych. Występuje w zespole Tourette'a (poniżej 15% wszystkich chorych), ale również w schizofrenii, psychozach alkoholowych, czasem w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym. pl.wikipedia.org/wiki/Koprolalia |
#8 3 na 3 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Uderz w stół, a nożyce się odezwą.> Koprolalia - patologiczna, nie dająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do obcych.> Występuje w zespole Tourette'a (poniżej 15% wszystkich chorych), ale również w schizofrenii, psychozach alkoholowych, czasem w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym. pl.wikipedia.org/wiki/Koprolalia> Spytam się grzecznie, widzisz to zachowanie w powyższych postach? Bo jak dla mnie, wszyscy dość umiarkowanie swoje uzasadnienie niewiary przedstawili. |
#9 1 na 1 Grzegorz K (280 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Gorzej, skamlą poprzez swoich niewolnikow.  |
Grzegorz K (280 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Gorzej, skamlą ustami pasterzy. Zacieranie śladów, jest poszlaką, dowodem. |
#11 1 na 1 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Spytam się grzecznie, widzisz to zachowanie w powyższych postach? Bo jak dla mnie, wszyscy dość umiarkowanie swoje uzasadnienie niewiary przedstawili.A słowo B*g ?
 |
Grzegorz K (280 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | |
Grzegorz K (280 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | Też masz jakieś problemy? |
#14 4 na 4 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Też masz jakieś problemy?Nie mam żadnych. Jestem osobą dobrze wychowaną i żaden wulgaryzm mi przez usta nie przejdzie.
 |
#15 9 na 9 kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) | > Witam> Jako osoba wierząca od niedawna...Jako osoba niewierząca w żadnych bogów podejmuję wymianę zdan, napisz jednym zdaniem co przekonało Cię że z posród tysięcy bógow, ten jeden w którego wierzysz, istnieje. Podpowiem, urodziłes się w rodzinie wierzących w Twojego boga i tak zostało, doznałes mocy, objawienia? > z jakiego powodu, jednym zdaniem co przekonało Cię, że żaden Bóg nie istnieje.  Mój umysł. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|