Jak część z Was zapewne wie, jakiś czas temu napisałem
polski tekst do "Imagine" - Johna Lennona.
Jest to w zasadzie literackie tłumaczenie -
takie które da się śpiewać do oryginalnej melodii ...
Zaśpiewałem to zresztą podczas zeszłorocznego MAiA.
Potem wpadłem na pomysł, że może fajnie by było to
dopracować muzycznie, nagrać w studio i wydać -
jako swego rodzaju muzyczną wizytówko-reklamówkę
PSR ...
Nie będę Was tu zanudzał szczegółami co się potem działo,
suma sumarum - okazało się, że aby to zrobić - muszę
uzyskać formalną, oficjalną zgodę Yoko Ono - na dokonanie
autorskiego opracowania utworu w postaci polskiego tekstu.
No i ... właśnie DOSTAŁEM TĘ ZGODĘ !!!!!!!!



Tak więc nasz projekt nabrał rozpędu i mam nadzieję, że w
kwietniu singielek wydany przez
PSR - ujrzy światło dzienne.
Pomyślałem jednak, że samo tłumaczone "Imagine" to będzie trochę mało
muzyki ... więc nagrałem jeszcze wersję z oryginalnym angielskim tekstem,
oraz dodatkowo napisałem piosenkę - rodzaj słowno-muzycznego komentarza do
Lennonowskiego "Imagine" ...
Wszystkie trzy utwory postanowiłem zamieścić na tym
PSR-owskim CD ...
Premiera radiowa nastąpi - 10 kwietnia w Radio Kraków, w porannej audycji
Antoniego Krupy - "Radiowa Kafejka" ... zapraszam więc do odbiorników

Ale mojego kawałka możecie już posłuchać
na majspejsie :
www.myspace.com/matragonPozdrawiam serdecznie !!!